Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

am un caine lup,are o luna si 3 saptamani si vreau sa aflu cum sa il cres cat mai bine sa sa fie cat mai agresiv.vreau sa stiu tot ce este necesar pentru crestrea lui in conditii cat mai buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu te-as sfatui sa il cresti cat mai agresiv...io am avut un copoi ardelenesc si nu am vrut sa-l cresc sa fie agresiv dimpotriva,dar avand in vedere ca e caine de vanatoare a devanit agresiv si din pacate a trebuit sa renunt la el ca era sa lase urme destul de grave pe o vecina mai mica,care nu o avut de lucru si a intrat in curte si mama m-a obligat sa renunt la el:(...era destul de nervos si cateodata si tata avea "probleme" cu el,nu puteam sa il tin numa legat trebuia sa ii mai dau si drumu si atunci trebuia s afiu mereu cu ochii pe el....asa ca nu cred ca ar fii bine sa fie agresiv ca s-ar putea sa te raneasca si pe tine:|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un caine lup,are o luna si 3 saptamani si vreau sa aflu cum sa il cres cat mai bine sa sa fie cat mai agresiv.vreau sa stiu tot ce este necesar pentru crestrea lui in conditii cat mai buna.

 

Băi, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×