Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
georgedinu

MINORITATI

Recommended Posts

Poti dezvolta, exemplifica cu opinii personale? E destul de greu sa dezvolti un subiect atat de amplu, daca nu ne spui exact ce doresti de la aceasta tema.

CUM PRIVITI MINORITATILE - RELIGIOASE, CULTURALE, NATIONALE ETC. - DIN JURUL DUMNEAVOASTRA?

Legea supremă a democraţiei zice : drepturile tale, se

Edited by lupini

Minoritatile religioase nu mi se par anormale ... nu e vina lor ca s-au format atatea biserici ... poate ca ei ar fi vrut sa se nasca in alta religie :doh: ... nu prea ii inteleg pe musulmani, dar ii privesc la fel ca pe ceilalti :o:

Cu minoritatile culturale sau nationale chiar ca n-am nimic :roll: ... doar cu tiganii am ce am pentru ca fac numai prostii (majoritatea), se iau de mine pe strada si ne-au facut de ras in afara.

Minoritatile religioase nu mi se par anormale ... nu e vina lor ca s-au format atatea biserici ...

Cum zicea Cartman.."PREA MULTE minoritati" :doh:

Deja cand is mai multi ca tine, tu esti "minoritatea"..vorba vine

:lol: :roll:

• Upvote 1

CUM PRIVITI MINORITATILE - RELIGIOASE, CULTURALE, NATIONALE ETC. - DIN JURUL DUMNEAVOASTRA?

şi eu fac parte dintr-o minoritate.

şi totuşi, unele minorităţi le privesc sceptic. urăsc pocăiţii, nu-i suport, mai ales pe penticostali. ţiganii nu i-am

Cu gandul ca nu am dreptul sa judec pe nimeni. :pardon:

• Upvote 2