Sari la conținut
Forum Roportal
Eugenia47

A terminat cineva tratamentul cu interferon?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua,

As dori sa stiu daca a terminat cineva tratamentul de un an cu interferon si cat timp s-a simtit rau dupa terminarea acestuia???

cat timp au persistat efectele tratamentului dupa terminarea acestuia???

 

va multumesc,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am terminat de aproximativ 6 luni si inca se mai simt efectele, dar nu pregnant. Cand si cand se mai razbuna organismul pe mine. :unsure:

De ce intrebi asta? Ai terminat tratamentul si nu te simti bine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am terminat de un an jumatate si efectele au tinut aproape un an.

Nici acum nu au trecut de tot, inca mai am zile cand reapar, in special cand e vremea inchisa, dar nu sunt foarte deranjante.Am prietene care se simt rau la fel si nu au facut interferon.

Life goes on!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am terminat de un an jumatate si efectele au tinut aproape un an.

Nici acum nu au trecut de tot, inca mai am zile cand reapar, in special cand e vremea inchisa, dar nu sunt foarte deranjante.Am prietene care se simt rau la fel si nu au facut interferon.

Life goes on!

Si de ce nu incerci aloe vera?Este un hepatoprotector si un stimulator al celulelor hepatice sanatoase,multiplica de 7-8 ori o celula sanatoasa,un foarte bun detoxifiant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Domnule petreflp, spune-mi, ce pot sa-ti fac eu tie ca sa intelegi, o data?

Nu intelegi ca ii stresezi pe oamenii astia care si asa sunt destul de incercati?

Ti-am spus. Daca ei vor considera te vor cauta,nu este cazul sa le bagi tu pe gat.

In alta ordine de idei, aloe dupa tine e medicamentul miraculos bun la toate .Numai ca vezi tu....este scump,

gretos, iar la hepatita nu ajuta in nici un fel.

As dori sa nu mai avem nici o discutie pe tema asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Domnule petreflp, spune-mi, ce pot sa-ti fac eu tie ca sa intelegi, o data?

Nu intelegi ca ii stresezi pe oamenii astia care si asa sunt destul de incercati?

Ti-am spus. Daca ei vor considera te vor cauta,nu este cazul sa le bagi tu pe gat.

In alta ordine de idei, aloe dupa tine e medicamentul miraculos bun la toate .Numai ca vezi tu....este scump,

gretos, iar la hepatita nu ajuta in nici un fel.

As dori sa nu mai avem nici o discutie pe tema asta.

Sa inteleg ,ce anume sa inteleg?

Pe cine stresez pe ei sau pe tine?

Nu este neaparat nevoie sa ma caute pe mine,si nici nu incerc sa le bag pe gat,vreau doar sa transmit un mesaj valoros.

In alta ordine de idei ,aloe vera nu este medicament,este un adjuvant cu reale proprietati curative.Asa este si eu am crezut la inceput,cum ca este scump dar nu descoperisem adevarata valoare.Gretos?Se poate amesteca cu orice suc natural obtinut prin stoarcerea unor fructe.Dovezile bazate pe studii in acest sens stau marturie ca are reale efecte pozitive in tratarea hepatitelor.

Si eu am aceleasi sentimente,cred ca nu esti persoana cu care ar trebui sa discut.Daca totusi ai vrea sa discutam hai sa discutam cu argumente si fara sa incercam sa ne scoatem ochii cu ura si sa aruncam cu gunoi in oamenii care au consumat aloe vera si au avut succes in tratarea hepatitelor si nu numai.

Editat de petreflp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si de ce nu incerci aloe vera?Este un hepatoprotector si un stimulator al celulelor hepatice sanatoase,multiplica de 7-8 ori o celula sanatoasa,un foarte bun detoxifiant.

 

NU VREAU!!!

Să bag chimicale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceau, la toti f pe acest forum. Eu am terminat de 2 ori trat. Ultinu l-am terminat la sf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×