Sari la conținut
Forum Roportal
Marinius

Horror masks facute din latex

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua, doresc sa cumpar masti din latex insa nu cunosc nici un magazin de tipul acesta. Desi locuiesc in Bucuresti nu am fost interesat de un astfel de magazin, pana acum dupa cum vedeti. Va multumesc.

post-163238-1243863745_thumb.jpg

post-163238-1243863808_thumb.jpg

post-163238-1243863815_thumb.jpg

post-163238-1243863821_thumb.jpg

post-163238-1243863779_thumb.jpg

post-163238-1243863786_thumb.jpg

post-163238-1243863853_thumb.jpg

post-163238-1243863812_thumb.jpg

post-163238-1243865609_thumb.jpg

post-163238-1243865617_thumb.jpg

Editat de Marinius

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doaaamne :flowers: .... uite daca esti din Bucuresti, de fiecare data cand e targ la Sala Dalles exista acolo la parter un stand numai cu chestii din astea ... sa sperii oamenii si sa razi de ei ... mi se pare ca aveau si masti. Pe langa astea mai au tot felul de chestii cu miros de ... treaba mare etc :tease: , multe lucruri care curenteaza .... merita sa-i vizitezi :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti multumesc pentru informatie.

 

Nu doresc sa cumpar cu motivul de a speria sau de a rade de cineva. Doresc doar sa achizitionez o astfel de masca, fara o motivatie externa. Probabil starea mentala din aceste saptamani, care imi degradeaza emotiile, cat si judecata ma forteaza sa cumpar un astfel de obiect. In genere nu ma intereseaza obiectele inutile, ce nu tin de dezvoltare personala. Ma intrigau in special statuetele. Statuile nu, din motiv ca locuiesc intr-un apartament si nu doresc sa distrug simtul estetic al frumosului. Acum, din cate vezi, ma intriga estetica uratului... desi sunt foarte departe aceste masti de o astfel de estetica. Stiu doar ca in copilarie mai ma intrigau cosmarurile si apoi schitam ceea ce visam. Deci, poate sa fie o intoarcere la copilarie :flowers:) glumesc. Pot doar sa spun ca in acesta stare am o atractie fata de morbid. Gasesc aceste masti frumoase, chiar si acea mana din latex.

 

Stiu ca am cumparat o mana, dar nu din latex (nu mai tin minte din ce material era realizata), la varsta de 15 ani. Am cumparat-o pentru ca imi placea, ma simteam fericit. Am pus-o pe etajera de jos, deasupra erau o parte din carti.

 

Am dat, cu siguranta, informatii in plus...

Editat de Marinius

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×