Sari la conținut
Forum Roportal
neetty

numarul de tel. al lui Becali

Postări Recomandate

buna la toata lumea. am si eu o problema destul de grava si am nevoie de nr de tel a lui becali daca l stie cineva . va rog urgent si sa fie valabil . sau daca stiti alta modalitate sa iau legatura cu el. mersi. :evil:

Editat de neetty

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Numele meu e Catalin si as vrea neaparat numarul de telefon al lui Bill Gates. A uitat sa imi trimita o datorie mai veche si trebuie sa vorbesc neaparat cu el . aaa, si sa nu imi dati numarul de fix, stiu ca nu raspunde acasa. Doar pe cel de mobil , s-a inteles ??? :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare. Numele meu e Catalin si as vrea neaparat numarul de telefon al lui Bill Gates. A uitat sa imi trimita o datorie mai veche si trebuie sa vorbesc neaparat cu el . aaa, si sa nu imi dati numarul de fix, stiu ca nu raspunde acasa. Doar pe cel de mobil , s-a inteles ??? :evil:

hei, eu nu am chf de glume , ok??? daca nu sti atunci nu spune nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare. Numele meu e Catalin si as vrea neaparat numarul de telefon al lui Bill Gates. A uitat sa imi trimita o datorie mai veche si trebuie sa vorbesc neaparat cu el . aaa, si sa nu imi dati numarul de fix, stiu ca nu raspunde acasa. Doar pe cel de mobil , s-a inteles ??? :)

 

hahahahaha :D ;) ;) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×