Sari la conținut
Forum Roportal
bamse

care se pricepe la pariuri ..am nevoie de bani urgent..

Postări Recomandate

IMPORTANT : Care stie numerele castigatoare de la urmatoarea extragere 6/49 ? Va rog sa mi le comunicati urgent. Vreau vila cu piscina si masina la poarta. Am zis ! :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cataline,nu esti normal :evil: :cry: ..ce tare..cat ma pot rade :P...,apropo daca iti spun numerele imi dai si mie juma'?

PS:Bamse..scuze de glumele noastre :D ,dar eu sincer chair nu ma pricep..,poate te ajuta altcineva....dar oricum ai grija ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care se priccepe la pariuri sa mi zica si mie niste meciuri..i as fiirecunoscator..vreau sa bag o suma mare pe o cota mica..

da sigura

need help..ms

 

Nu de alta, dar tu chiar simti nevoia sa injuri pe cineva in cazul in care vei pierde...Nimic nu e sigur...

Si cele mai bune echipe pot face surprize...

La ce casa de pariuri vrei sa iti lasi banii? :evil:

Ce inseamna suma mare si cota mica?

Editat de ariana2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu de alta, dar tu chiar simti nevoia sa injuri pe cineva in cazul in care vei pierde...Nimic nu e sigur...

Si cele mai bune echipe pot face surprize...

La ce casa de pariuri vrei sa iti lasi banii? :D

Ce inseamna suma mare si cota mica?

Cota mica insemna sanse mai reduse ca cel pe care ai pariat sa cistige.

Iti dau un exemplu doar ca principiu:1/2 si 1/40.

 

1/40 este cel care e cotat mai slab. Daca pariezi pe el si cistiga ti se da de 40 ori suma pariata pt ca sansele lui sunt minime de a cistiga si deci foarte mari de a-ti pierde banii.

Oricum cota mica e ca la kamikaze. Ai sanse aproape zero ca cel pe care ai pariat sa cistige.

 

1/2 este cel care e cotat favorit si eventualul cistig va fi de 2 ori suma. Daca pariezi pe el are sanse mari de cistig.

 

Oricum cei de la casele de pariuri stiu cum sa stabileasca cotele ca sa atraga publicul jucator si sa le ia banii.

 

Alte detalii nu ma pricep.

Nu am pariat niciodata si nici nu-mi doresc asa ceva pt ca e ca un drog care te duce la vale. :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cota mica insemna sanse mai reduse ca cel pe care ai pariat sa cistige.

Iti dau un exemplu doar ca principiu:1/2 si 1/40.

 

1/40 este cel care e cotat mai slab. Daca pariezi pe el si cistiga ti se da de 40 ori suma pariata pt ca sansele lui sunt minime de a cistiga si deci foarte mari de a-ti pierde banii.

Oricum cota mica e ca la kamikaze. Ai sanse aproape zero ca cel pe care ai pariat sa cistige.

 

1/2 este cel care e cotat favorit si eventualul cistig va fi de 2 ori suma. Daca pariezi pe el are sanse mari de cistig.

 

Oricum cei de la casele de pariuri stiu cum sa stabileasca cotele ca sa atraga publicul jucator si sa le ia banii.

 

Alte detalii nu ma pricep.

Nu am pariat niciodata si nici nu-mi doresc asa ceva pt ca e ca un drog care te duce la vale. :evil:

 

Cunosc sistemul :cry:

Eu il intrebam pe cel care vrea sa parieze ce inseamna concret pt el cota mica si care este suma pe care vrea sa o parieze... :D

 

Mersi pt detalii oricum...Esti dragut :P

Editat de ariana2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
apropo daca iti spun numerele imi dai si mie juma'?

 

:evil: S-a facut ! Facem jumi-juma ! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu de alta, dar tu chiar simti nevoia sa injuri pe cineva in cazul in care vei pierde...Nimic nu e sigur...

Si cele mai bune echipe pot face surprize...

La ce casa de pariuri vrei sa iti lasi banii? :evil:

Ce inseamna suma mare si cota mica?

ceva de genu 2 mil pe cota 2 sau 2 si ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×