Sari la conținut
Forum Roportal
ndiana jones

pote sa ramana insarcinata ?

Postări Recomandate

am ramas intr-o seara la ea si am inceput a ne frecam unul de celalat fiind amandoi in chiloti ... la un moment dat eu am ejaculat si s-au umezit chiloti dar am continuat sa ne frecam in continuare poate sa ramana insarcinata ??

 

Imposibil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar durerile de sani dupa cat timp apar ... pot sa o doara sanii doar ca i-am zis ca si asta e un semn si din cauza ca se gandeste asa sa o doar nu prea stiu cum sa va explic dar cred ca o sa intelegeti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca o dor sanii e clar ca e insarcinata. Trebuie sa va ganditi deja ce nume ii dati la ala mic. :spiteful:

 

 

Acum serios, stai lisnistit ca nu e nici un copil. Ea e pre stresata si de aceea apar simptomele astea. 100% nu e nici un copil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gizaaas... :spiteful:

 

Deci... daca nu a existat penetrare si nici macar frecare FARA CHILOTI, nu are nici o sansa sa fie insarcinata. Asta parca e mai tare ca aia cu sarcina dupa sex oral. Durerile de sani si de ovare pot fi in urma autosugestiei sau se poate afla in perioada pre-menstruala. Greturile, cu siguranta, nu sunt decat in inchipuirea ei.

 

Asadar, NU E SARCINA (daca totul s-a intamplat asa cum zici tu.)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gizaaas... :lol2:

 

Deci... daca nu a existat penetrare si nici macar frecare FARA CHILOTI, nu are nici o sansa sa fie insarcinata. Asta parca e mai tare ca aia cu sarcina dupa sex oral. Durerile de sani si de ovare pot fi in urma autosugestiei sau se poate afla in perioada pre-menstruala. Greturile, cu siguranta, nu sunt decat in inchipuirea ei.

 

Asadar, NU E SARCINA (daca totul s-a intamplat asa cum zici tu.)

La cat de mult pare ca se amuza autorul, posibil sa fi fost mai mult de atat.

Sau, este la misto topicul.

 

Personal, nu prea cred ca tinerii din ziua de azi sunt atat de prosti incat sa creada ca se poate ramane insarcinata asa usor.

Asa ca, inclin sa cred ca este la misto intrebarea !

 

Concluzie: se poate ramane insarcinata ! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ingeras23 are dreptate ... nu stiu ce sa zic ... e cu dus si intors ... daca era virgina, cu atat mai slabe sanse sa ramana gravida, dar decat sa asculti prostiile fiecaruia, mai bine ii cumperi un test de sarcina... mi se pare ca e pana in 10 lei ... fa asta pana nu e prea tarziu. Ps: ce ati facut voi se numeste petting :flowers:

 

La cat de mult pare ca se amuza autorul, posibil sa fi fost mai mult de atat.

Sau, este la misto topicul.

 

Personal, nu prea cred ca tinerii din ziua de azi sunt atat de prosti incat sa creada ca se poate ramane insarcinata asa usor.

Asa ca, inclin sa cred ca este la misto intrebarea !

 

Concluzie: se poate ramane insarcinata ! :D

 

:D te inseli amarnic :P

ia uite

http://sfaturi.eva.ro/dragoste/sex/am-o-in...utor-48404.html

;) exista fete din'astea de 12-13 ani care fac sex oral in baie la scoala si apoi intreaba pe forumuri daca pot sa ramana insarcinate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta sa intamplat acum o saptamana darea a avut greturi exact a doua zi si acum o dor foarte tare ovarele treaba nasoala e k nu are ciclul regulat... si cand se apasa pe burta o dor ovarele

Eu cred ca a ramas insarcinata cu ajutorul unuia din spermatozoizii pe care ii vei elimina saptamana viitoare. Greturile sunt anticipate pt a indeparta riscul de a intra in stare de soc, care ar putea duce la pierderea sarcinii.

 

 

 

 

 

Ingeras23 are dreptate ...

Ingeras23 spune numai prostii.

Un test de sarcina este concludent dupa minim doua saptamani de la contactul sexual.

 

e cu dus si intors ...

Nu e cu niciun dus, nimic.

Nu imi amintesc sa fi invatat, in orele de educatie sexuala din V-VIII, ca spermatozoizii se ghideaza dupa indicatoare...

 

Asadar, NU E SARCINA (daca totul s-a intamplat asa cum zici tu.)

Sau poate e insarcinata...dinainte. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ps: ce ati facut voi se numeste petting :jester:

:D Tu de unde stii ?

Sa nu spui ca si tu practici asemenea sporturi extreme ! :D

 

:P te inseli amarnic ;)

ia uite

http://sfaturi.eva.ro/dragoste/sex/am-o-in...utor-48404.html

:flowers: exista fete din'astea de 12-13 ani care fac sex oral in baie la scoala si apoi intreaba pe forumuri daca pot sa ramana insarcinate

A, pai de la sex oral se ramane insarcinata. :)

Stiu io cateva cazuri adevarate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×