Sari la conținut
Forum Roportal
ndiana jones

pote sa ramana insarcinata ?

Postări Recomandate

am ramas intr-o seara la ea si am inceput a ne frecam unul de celalat fiind amandoi in chiloti ... la un moment dat eu am ejaculat si s-au umezit chiloti dar am continuat sa ne frecam in continuare poate sa ramana insarcinata ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica teoretic un spermatozoid s-ar fi putut strecura unde nu este voie, dar in practica cred ca asta se intampla o data la 10.000 de cazuri de acest gen.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta sa intamplat acum o saptamana darea a avut greturi exact a doua zi si acum o dor foarte tare ovarele treaba nasoala e k nu are ciclul regulat... si cand se apasa pe burta o dor ovarele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci faza cu greturile..alea nu apr de la o zii la alta...asta se intampla doar datorita stresului ....si doar gandirea ei a facut sa aiba greturi...iar pt durerea de ovare,zic sa se duca la ginecolog. Acolo poatre afla ce si cum..si poate primii un tratament pt a-si regla ciclu.Si durera acea apare in genere,la mine cand am tras o raceala zdravana,si cred ca majoritatea cam tot asta simt.

Editat de ingeras23

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta sa intamplat acum o saptamana darea a avut greturi exact a doua zi si acum o dor foarte tare ovarele treaba nasoala e k nu are ciclul regulat... si cand se apasa pe burta o dor ovarele

 

Stai relaxat ca ea nu e insarcinata. Si daca ar fi ramas, durerile la ovare ar aparea mai incolo, nu la o saptamana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conteaza ce intelegi prin semnalmente. Daca te referi la greturi, ele difera de la o persoana la alta. La unele apar cam pe la 2 luni si la altele mai norocoase nu apar deloc. Asa ca nu iti fa griji, ca pe prietena ta o dor ovarele din alta cauza, nu datorita unei sarcini. Dar daca esti chiar asa de stresat atunci cumpara-i prietenei tale un test de sarcina si apoi o sa sti cum sta treaba defapt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×