Sari la conținut
Forum Roportal
satanika

Coafura pentru banchet

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sambata am banchetul si nu stiu cum sa imi fac parul sunt bruneta ochii verzi par mediu,va rog sa veniti cu idei si mai ales cu poze dar sa nu fie ceva foarte complicat pentru ca o sa-mi fac singura coafura nu la un salon ceva...!!

multumesc mult celor care vor posta poze si raspunsuri!! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o putem vedea?

e foarte importanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da normal mi-am cumparat rochia online si o poti vedea pe manechin am si un bolero negru sunt slaba si inalta poate conteaza :spiteful: si astaBow-Front%20Purple%20Dress.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as alege ceva cu tenta french, lejera...

 

 

post-176051-1243526302_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sambata am banchetul si nu stiu cum sa imi fac parul sunt bruneta ochii verzi par mediu,va rog sa veniti cu idei si mai ales cu poze dar sa nu fie ceva foarte complicat pentru ca o sa-mi fac singura coafura nu la un salon ceva...!!

multumesc mult celor care vor posta poze si raspunsuri!! :spiteful:

 

 

Astea sunt usoare,le poti face singura acasa.Tot ce iti trebuie este putin mouse de par pentru volum si onduleuri sau un ondulator mediu sau bigudiuri mari,un feon cu diffuser daca ai sau perie de uscat parul (depinde daca-l vrei intins sau ondulat),agrafe si fixativ.

 

promhair8.jpg

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am aceiasi dilema mi-am cumparat rochie,sandale accesorii numa la par nu stiu ce sa ii fac.eu am banchetul joia viitoare....ma gandeam sa merg la un salon sa ma aranjeze tipele de acolo da cred ca ma costa destul de mult(stiti cam cat ar costa?):|....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am aceiasi dilema mi-am cumparat rochie,sandale accesorii numa la par nu stiu ce sa ii fac.eu am banchetul joia viitoare....ma gandeam sa merg la un salon sa ma aranjeze tipele de acolo da cred ca ma costa destul de mult(stiti cam cat ar costa?):|....

 

Par lung e mult mai scump decat cel scurt dar asta stiai si tu.

E greu de dat sfaturi fara multa informatie.

 

Daca e lung se poate decora cu niste agrafe/clipsuri cu pietre stralucitoare sa-ti ridice parul din obraz/fatza si-ti da o linie de eleganta, sau il piepteni tot parul intr-o parte al capului si de la umeri in jos tragi un inel din elastic cu margele colorate si stralucitoare sa nu zboare, la fel este foarte elegant si pentru orice ocazie.

 

Din parul scurt un pic tapat si un pic de gel se poate face o frizura de "fitze" de mare efect ... suvite inegale in toate partile

ca un rock star american!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parul meu e destul de lung....daca vrei sa ai o imagine iti pot spune ca seaman cu paula seling(asa imi zic aproape toti cunoscutii) si parul are cam aceiasi lungime,numa ca eu am breton...ma gandeam sa mi-l ondulez dar e destul de "dificil" mi l-am mai ondulat acasa si am dat si cu fixativ/spuma si dupa o jumatate de ora era la loc drept.....poate la coafor o sa il faca sa imi stea pt toata seara:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×