Sari la conținut
Forum Roportal
Shiva*

Cum arata camera voastra?

Postări Recomandate

Camera mea e... predominant albastra (covor albastru, draperii albastre, mobila partial albastra), si contine:

Pereti albi, dintre care doi au fost "decorati", mobila relativ simpla, compusa din placi albe, albastre si maro: Un pat alb pe care stau de obicei tzoale, un birou pe care sede monitorul, mouseul, tastatura, etc plus alte tampenii mai mult sau mai putin utile, un teanc (ordonat :airkiss:) de carti/caiete pe jos, o noptiera plina cu incarcatoare, cabluri, suruburi, surubelnite, baterii, and... that's about it.

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ioi..si camera mea e albastra, biroul albastru..peretii, in rest e foarte vesela si luminoasa, e plina de postere, de cadouri, am un raftulet de sticla tare dragut, am 2 cartoane mari facute de mine si puse pe perete, am harta Europei pe perete... :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Camera mea nu contine decat sifonier din sticla (alb), pat din piele (alb), perdea (alba) si draperie black-out (verde turbat). Nu am covor, noptiere, tv sau alte chestii in ea. Am vrut-o alba ca la balamuc, dar am facut o concesie cu draperia aia verde. Hmm...cred ca o dau jos. Si cred ca o sa-mi caut si un covor alb. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Camera mea nu contine decat sifonier din sticla (alb), pat din piele (alb), perdea (alba) si draperie black-out (verde turbat). Nu am covor, noptiere, tv sau alte chestii in ea. Am vrut-o alba ca la balamuc, dar am facut o concesie cu draperia aia verde. Hmm...cred ca o dau jos. Si cred ca o sa-mi caut si un covor alb. :D

Jesus...(parca sunt in bancurile alea cu "Isuse! iarasi tu?!")

Tostusi, la garderoba ta, camera aia cu sifonier de sticla ar trebui sa fie destul de pestrita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
interesanta structura din imaginea 3!

 

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×