Sari la conținut
Forum Roportal
Shiva*

Cum arata camera voastra?

Postări Recomandate

:evil: Camera mea e albastra, deshi sunt fata...

Am tot felul de papitzoi de toate marimile culorile shi natiile ...

Am multe carti...

E o camera in culori calde... aranjata dupa bunul meu plac!

E locul unde ma regasesc, aici plang, rad... ma bucur alaturi de cei dragi.. aici impartasesc tot ce e mai bun, mai cald shi mai frumos in mine...

 

 

Camera voastra cum arata shi ce semnifica pentru voi?

Editat de Shiva*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

camera mea hmm e una simpla dar cel mai important loc cred ca e biroul , aici sunt in cea mai mare perioada de timp cat stau in camera.Balconul in fatza, soarele se vede la apus, aici e coltisorul meu unde ma simt sigur si care ma intzelege in nestire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Camera mea de acasa de la Bistrita e camera calda in care ma refugiez de fiecare data cand viatza loveste prea tare... E zugravita intr-un albastru de culoarea cerului.... cu multe flori si o biblioteca pe care intr-o zi cand poate o sa reusesc sa o aduc in cluj... o sa o recitesc.....

camera mea de la Cluj e mult mai simpla.. zugravita tot in albastru dar fara asa de multe carti... si doar un trandafir japonez... :D in schimb am umplut de calculatoare.. in casa.. 1 la mine in camera si 5 in cealalta... :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Camera mea de la Buzau,pe care o impart cu suri meu drag e verde...jaluzele verzi,putina lumina pt k imi place intunericul,cativa papitoi ciudati atarnati pe pereti,2 paturi mititele....un covor colorat in care predomina verdele,bineinteles,si o icoana frumoasa si veche....televizorul e nelipsit intr`un colt al camerei...este o camera unde sa gaseste intotdeauna multa iubire...

Camera de la Bucuresti este mai mica decat cea de acasa,dar are un pat mult mai mare....o perdea de un alb imaculat...o micutza noptiera si un sifonier...si sa nu uitam de ....dragoste....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

camera mea e varuita in 2 culori alb-rosu, un pat imens cu 2 noptiere langa, birou, tv, 2 oglinzi, dulap

destul de mare :P dar vreau spatiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: Camera mea e albastra, deshi sunt fata...

Am tot felul de papitzoi de toate marimile culorile shi natiile ...

Am multe carti...

E o camera in culori calde... aranjata dupa bunul meu plac!

E locul unde ma regasesc, aici plang, rad... ma bucur alaturi de cei dragi.. aici impartasesc tot ce e mai bun, mai cald shi mai frumos in mine...

Camera voastra cum arata shi ce semnifica pentru voi?

 

E albastra dar e decorata in culori calde? Interesant... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Camera mea e destul de simpla... clasica, chiar un pic invechita; nu are mobila noua, nici calculatorul nu e acolo :o:

Ce imi place la camera mea e ca e dar a mea :P incerc sa nu aduc aici iubiti etc.. care s`o umble de amintiri, ci sa fie locul in care ma pot refugia mereu .

 

post-4759-1132683070_thumb.jpg (a se ingnora amprentele de pe poza :D) :baby:)

Editat de giovi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

camera mea este zugravita intr`un verde pal, aproape alb...aici am si calculatorul, un tv, o bibloteca mare, un pat..de o persoana(ce credeati? <_< ), un sifonier, o noptiera...hmm, pretty simple, dar mie asa imi place, e locul meu :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

camera mea este destul de mare,are 3 paturi,micute(suntem 3)si..2 birouri.1 tv,1 calc,1 casetofon, o masuta,si e varuita in 2culori,un albastru si in roz,culori deschise,o biblioteca micuta,si..niste maimutoi,intr'un colt!!bineinteles ca..nu e facuta dupa gustul meu..dar urmeaza...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

camera mea...nu e numai a mea, stam 3 in ea :smartass: ...e draguta nu prea mare, varuita cu 2 nuante de lila.......o gramada de maimutoi de toate felurile :D , compu, combina si televizorul...si un pat cu etaj...etc:pe...am pus si o poza... :(

post-11054-1136201184_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×