Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Trebuie sa ii duc profei de chimie cel tarziu joi poze care au legatura cu tema "Apa si poluare".acuma stiu ca nu e greu...google e mare dar si clasa mea e mare si din 32 de elevi imposibil sa nu coincida cateva poze.

cine are ceva mai special in pc (poate si poze facute personal) rog frumos sa ma ajute :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai era cineva pe aici,, membru nou care vroia atestat la informatica. eu cred ca vpu dati search pe google si vedeti ca exista un forum unde oamenii vorbesc de toate si va incercati si voi norocul.

 

daca nu vrei sa semene pozele intre ele de ce nu faci ceva mai special? si chiar ai nevoie de poze? nu inteleg chestia asta. poti face un eseu foarte bun si fara poze

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

usurel fratilor, eu nu am de facut niciun proiect.e o mare diferenta, nu cer sa-mi faca nimeni nicio lucrare sau sa iau nota "pe spatele " altcuiva.de ce trebuie sa reactionati asa? :o:

@babs, ai dreptate, imi incerc norocul.e ceva rau in asta?daca nu ma poti ajuta nu o face

@bluesugar, te asigur ca trec clasa si fara nimic in gura :o:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa ii duc profei de chimie cel tarziu joi poze care au legatura cu tema "Apa si poluare".acuma stiu ca nu e greu...google e mare dar si clasa mea e mare si din 32 de elevi imposibil sa nu coincida cateva poze.

cine are ceva mai special in pc (poate si poze facute personal) rog frumos sa ma ajute :o:

 

 

:o:

 

"Google" e mai mare decat iti imaginezi. Poluarea apelor e un subiect vast, sunt mii de site-uri care abordeaza problema, de la nivel global pana la aspecte locale. Cauta 'polluted waters' pe images.google.com si vei gasi cate poze vrei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×