Sari la conținut
Forum Roportal
whynot899

Mass Forte Creatin-R - reactii adverse.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut, ma numesc Razvan, am 17 ani, 1.85m, 64kg si sunt ectomorf. Merg la sala de 5 ori pe saptamana dar nu prea vad rezultate. As dori sa iau MASS FORTE CREATIN-R (vreau sa ma ingras neaparat). Rugamintea mea este sa imi spuneti daca are reactii adverse negative cum ar fi scaderea sistemului imunitar, etc. (inafara de afectarea pancreasului si ficatului)

 

Multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce prostii :crazy:) fereasca'ma Doamne...de unde scoateti prostiile astea?

 

e un supliment alimentar, pentru Dumnezeu...ce reactii adverse ai vrea sa aiba?

 

am folosit si eu MFC-R acum mai bine de 4 ani, sa nu te astepti la minuni din partea lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut, ma numesc Razvan, am 17 ani, 1.85m, 64kg si sunt ectomorf. Merg la sala de 5 ori pe saptamana dar nu prea vad rezultate. As dori sa iau MASS FORTE CREATIN-R (vreau sa ma ingras neaparat). Rugamintea mea este sa imi spuneti daca are reactii adverse negative cum ar fi scaderea sistemului imunitar, etc. (inafara de afectarea pancreasului si ficatului)

 

Multumesc anticipat.

 

 

ia-ti matriz.TE VEI INGRASA F REPEDE!De efecte adverse nu am auzit,mai ales daca nu depasesti DZR-doza zilnica recomandta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu iau mass forte creatin r insa nu e prea bun. Iti recomand mai bine gigant pro mass de la pronutrition. Am auzit de la cneva care a folosit ca a pus pe el ceva destul de repede.

Elias: Unde se gaseste matrizul asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×