Sari la conținut
Forum Roportal
diana

Ce faci de obicei sambata seara?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 2 minute, Lucia N a spus:

:biggrin: Nu-i ceva rau, mai ales ca-i un forum destul de echilibrat si, de ce nu, echilibrant!

E dragalas dar mi-e dor de viata mea de dinainte. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Maeve. a spus:

E dragalas dar mi-e dor de viata mea de dinainte. 

:biggrin: Te-nteleg, insa trebuie sa intelegi ca nimic nu va mai fi cum a fost pana acum, ci adevarata, reala si fericita ta viata incepe de acum inainte!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si noi calatoream putin langa casa dar acum nu vrem sa intram in hoteluri sau localuri sa mancam.  Am avut pe program sa coboram mai spre Sud dar nici macar la Las Vegas nu vreau sa merg desi acolo se dezinfecteaza dar e mare aglomeratie si nici masca nu prea apara.  Imi place Vegas ca se plimba mult pe strada oamenii si sint multe lucruri si locuri de vazut dar numai noaptea ca ziua e fierbinte aerul si acolo.   Imi place sa fiu imbracata de bal si sa ma plimb ceva vreme, mancarea este foarte buna si este ieftin totul fata de alte orase cu multe cazinouri de pe planeta.  

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Lucia N a spus:

:biggrin: Te-nteleg, insa trebuie sa intelegi ca nimic nu va mai fi cum a fost pana acum, ci adevarata, reala si fericita ta viata incepe de acum inainte!

Cum asa? Cu restrictii peste tot? Cu lipsa de joburi? 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Maeve. a spus:

Cum asa? Cu restrictii peste tot? Cu lipsa de joburi? 

:biggrin: O relatie adevarata, autentica, adica cea potrivita, se formeaza mai intai la nivel de spirit, de suflet, energetic si apoi fizic, asta fiind ordinea, nu invers!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ani de zile vineri si sambata seara ne intalnim 3 familii cu copiii la unii sau la altii acasa, bem, stam la povesti, jucam remi si ne facem planuri de vacanta.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Enki a spus:

De ani de zile vineri si sambata seara ne intalnim 3 familii cu copiii la unii sau la altii acasa, bem, stam la povesti, jucam remi si ne facem planuri de vacanta.

Nu mai vreau sa ma casatoresc :sad:

Nu e plictisitor sa iti formezi rutina si in weekend?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Turbina a spus:

Nu mai vreau sa ma casatoresc :sad:

Nu e plictisitor sa iti formezi rutina si in weekend?

Nu e rutina ma. Si ai mei faceau la fel ca Enki. Se intalneau in gasca si jucau diverse jocuri de societate, glumeau etc. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, Maeve. a spus:

Nu e rutina ma. Si ai mei faceau la fel ca Enki. Se intalneau in gasca si jucau diverse jocuri de societate, glumeau etc. 

A, daca faceau ai tai, gata, inteleg, e super ok, sunt invidios! :sorry:

Eu ma plictisesc in 5 minute de rummy. Daca ma chemi si a doua seara, deja imi amintesc de rudele indepartate ale tatalui, de la Craiova.

Editat de Turbina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Turbina a spus:

A, daca faceau ai tai, gata, inteleg, e super ok, sunt invidios! :sorry:

Eu ma plictisesc in 5 minute de rummy, daca ma chemi si a doua seara, deja imi amintesc de rudele indepartate ale tatalui, de la Craiova.

Ce naiba faci tu cand te vezi cu alti oameni? Cum sa te plictisesti ma de rummy? Mai ales in grup e caterinca. Si sunt si alte jocuri faine. Ai trait degeaba. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×