Sari la conținut
Forum Roportal
diana

Ce faci de obicei sambata seara?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Plimbare prin parc, mers la film, mers la mall la o cafenea (nu de alta, dar e aproape de noi) sau iesit la vreo terasa cu prietenii (dar rar asta ultima).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stau intr-un restaurant luxos cu o domnisoara sexxy la fel de eleganta ca si mine , comandam o sticla de vin si stam pina tirziu discutind despre milioane de lucruri neincetat !!

peurma ne ducem la discoteka unde ne asteapta prietenele ei si danSAm toata noaptea de parca e ultima noapte din viata noastra! la venirea diminetii noi plecam la vila fetei ne culcam la balcon de unde admiram rasaritul soarelui fiind culcati p un pat comod si ingust siiiiiiiiii ..... adorm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stau intr-un restaurant luxos cu o domnisoara sexxy la fel de eleganta ca si mine , comandam o sticla de vin si stam pina tirziu discutind despre milioane de lucruri neincetat !!

peurma ne ducem la discoteka unde ne asteapta prietenele ei si danSAm toata noaptea de parca e ultima noapte din viata noastra! la venirea diminetii noi plecam la vila fetei ne culcam la balcon de unde admiram rasaritul soarelui fiind culcati p un pat comod si ingust siiiiiiiiii ..... adorm

 

Wasilikă, eşti mortal, mamă! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de obicei acasa dar in seara asta am iesit cu un foarte bun amic pe care nu il mai vazusem de mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De obicei,sambata seara,o petrecem in doi.Dupa o saptamana de munca,meritam o seara pentru amandoi.Se incepe cu cina la un restaurat(El Paso)in Germania.Asta la ora 18,cel tarziu 19.

Ne intoarcem acasa,ne plimbam mult in padure(uneori cu bicicletele) si discutam despre cum a fost saptamana.Apoi mergem la dans(nu va imaginati cluburile din Ro).Mergem la un bar mic,dar unde toata lumea cunoaste pe toata lumea.Se canta muzica veche,de danseaza,se face karaoke,de joaca biliard...

Uneori jucam carti,table sau rummy cu cei din bar.Ne intoarcem acasa,mai stam in gradina sa admiram stelele....Uneori mergem cu masinile de epoca la plimbare,oriunde sub clar de luna...

Sugestie pntru cei care nu stiu ce sa faca sambata seara..Orice e binevenit,atata timp cat o faci cu cineva langa tine.

Sa dansezi,sa faci aerobic,role,alergat...Cand cineva e singur,citit,sport,alergare,iesi afara,mergi acolo unde sunt oameni...

De companie avem toti nevoie.

So..Go!

 

Cat de frumos! Ce-ai descris tu mai sus este viata ideala, mi-aduc aminte de o vreme cand faceam la fel ... insa a trecut prea mult timp de atunci, parca a fost intr-o alta viata... sau poate chiar a fost :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde ce am pofta sa fac. De exemplu sambata 5 martie am fost in club A. Astazi am fost la Mall Sun Plazza

Eu azi am fost in Club A. :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu azi am fost in Club A. :doh:

 

Si de ce trebuia sa ne scoti limba ? :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×