Sari la conținut
Forum Roportal
diana

Ce faci de obicei sambata seara?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hmm, cum imi petrec timpul? Deseori ma uit la un film horror singur sau cu prietenii , depinde. Alteori imi sucesc corpul (cine stie cunoaste .. hehe :))

Editat de CobraContortion

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am baut bere cu iubitu', ne`am uitat la desene si am vorbit. Nimic interesant :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma vad cu prietenii, merg in vizita, brunch cu fetele, plimbare prin oras, parc, gym, party in timpul noptii :) nimic special.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar se duce un topic la vale, creca.

Eu, spre stupefactia multora de pe-aici, muncesc sambata. Din cauza crizei, probabil. Inainte de criza sambata seara eram in cort (cabana, gazda, lunca, padure) la vreo doo-trei sute de chilometri distanta de casa, cu motoru'. Sau la doozeci-treizeci de chilometri, de la caz la caz. Cluburi, discoteci, baruri, terase, nu prea sunt pentru mine, intotdeauna am dificultati in a gasi un loc unde sa-mi las casca.

In rest, despre mine... doar ce se vede.

 

Na, ca mi-am rupt de la gura ca sa fiu ontopic. Va recomand sa imi urmati exemplul, sau sa taceti pentru totdeauna. Ca altfel foim schimbarea... sau invers :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu care credeam ca e vineri.

oricum sambata asta sper sa .. am parte de-o plimbare lunga cu moto :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe acest topic se vor posta NUMAI mesaje care contin IDEI PENTRU PETRECEREA TIMPULUI LIBER SAMBATA SEARA. IDEI! Orice mesaj offtopic sau care contine cuvintele "sambata", "obicei", "seara" etc (de dragul de a ne arunca in fata ca voi ati fost offtopic, dar noi avem o problema), fara legatura cu tema topicului, va fi sters, iar userul avertizat sau, dupa caz, sanctionat.

 

Nu reprezinta mesaj offtopic acel mesaj care cere o lamurire, ofera un raspuns sau lanseaza o gluma (de bun gust), tema fiind (fireste!) petrecerea serilor de sambata (nu de luni, miercuri sau duminica!)

 

Starting now!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×