Sari la conținut
Forum Roportal
Gushteru

Chiar esti un ratat daca ramai virgin pe viaţă?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si deci ce vroiai cu topicul asta?

Ce vroiam cu topicul?

Asta vroiam

VOi ce credeti,oamenii care ajung la varste inaintate sunt niste ratati?Vroiam doar opinii,Dar le-am primit.RASPUNS=DA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar n-a zis c-o are bleaga, doar 1,5 cm sub medie, lucru care este normal daca nu are activitate. Vezi ca inducandu-l in eroare, cum este deja complexat, risti sa-i faci si mai rau nejustificat. Iar cum am mai spus, satisfactia faina si zemoasa depinde si de dimensiunea organului femeii sa se potriveasca cu cea a barbatului. Deci important este ca-i plac femeile si o are teapana destul timp. Apoi cand incepe sa practice, invata el restul si singur din experienta.

 

Spun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce vroiam cu topicul?

Asta vroiam

VOi ce credeti,oamenii care ajung la varste inaintate sunt niste ratati?Vroiam doar opinii,Dar le-am primit.RASPUNS=DA

 

N-are legătură, ma, ai pus incorect problema. Ratarea ţi-o provoci singur form

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu varsta la care iti pierzi virginitatea arata daca esti un ratat sau nu in viata. Sunt alte lucruri, dar o sa le descoperi singur mai incolo. Pana atunci ar fi bine sa vina un moderator sa inchida topicul asta idiot, mai ales ca mai sunt cel putin alte 7 topicuri pe acceasi tema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar daca o fata ar vrea sa ma sarute vreodata,mai degraba as lovi-o decat sa o las sa ma atinga.E clar?Nu o sa fac sex niciodata.Asta e un lucru stabilit,iar thread-ul care l-am facut nu cerea ca voi sa ma incurajati.Oricum,am primit raspunsurile de care am nevoie.Macar ma bucur ca mai sunt prosti ca mine pe lume(chiar si femei).

PS Toti care m-au ironizat au fost sinceri.Celalti nu.

In cazul asta, problema ta nu e puta, ci mintea. Si as spune ca e destul de probabil sa fii clona celui care-si semna zilnic statutul de virginitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cam terminat-o cu topicul ăsta.

Un moderator poate sa-l inchida daca vrea.Eu ma reintorc inapoi la viata de zi cu zi.Sal toti.

PS

tratra are mare dreptate cand a spus ca marimea conteaza.Dar se pare ca ceilalti nu prea realizeaza asta.Bine ca eu am realizat-o inainte sa ma fac de ras in fata unei fete :)

Gata,am plecat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fa odata si o sa vezi ca o sa-ti mai trebuiasca si a 2a oara:) :) :cheer: :good:

ce anume sa imi trebuiasca...? cred ca ai gresit adresa....

 

Oricum,am primit raspunsurile de care am nevoie.Macar ma bucur ca mai sunt prosti ca mine pe lume(chiar si femei).

PS Toti care m-au ironizat au fost sinceri.Celalti nu.

EEEe da de unde esti tu sigur ca au fost sincer sau nu...sau cine e sincer si cine nu.Nici macar cand ii cunosti in real pe oameni nu iti poti da seama....e nevoie de timp si tu intr-o zii ai reusit sa iti dai seama care e sincer si care nu....? ha ? ma faci sa rad.

 

Bafta la cautarea ta...care sincer habar nu am care este si nici nu am inteles...pentru ca ti s-a pus niste intrebari pe care le-ai ezitata sa rasunzi. De ce pisicii mei ti-e frica?

 

Si deci ce vroiai cu topicul asta?

sa se faca si el cunoscut si poate sa isi planga de mila.

 

Am cam terminat-o cu topicul ăsta.

Un moderator poate sa-l inchida daca vrea.Eu ma reintorc inapoi la viata de zi cu zi.Sal toti.

PS

tratra are mare dreptate cand a spus ca marimea conteaza.Dar se pare ca ceilalti nu prea realizeaza asta.Bine ca eu am realizat-o inainte sa ma fac de ras in fata unei fete :doh:

Gata,am plecat.

las ca iti trec tie gargauni cand te-oi amore za sa vezi ce n-ai da tu sa fii cu acea persoana si sa faca amoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tratra are mare dreptate cand a spus ca marimea conteaza.Dar se pare ca ceilalti nu prea realizeaza asta.Bine ca eu am realizat-o inainte sa ma fac de ras in fata unei fete :)

Gata,am plecat.

 

Corect. Marimea conteaza. Dar marimea creierului, nu a penisului. Si se pare ca tu cam duci lipsa la domeniul asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corect. Marimea conteaza. Dar marimea creierului, nu a penisului. Si se pare ca tu cam duci lipsa la domeniul asta...

:) buna a fost asta...scuzati dar nu m-am putut abtine..omul a zis un adevar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×