Sari la conținut
Forum Roportal
Gushteru

Chiar esti un ratat daca ramai virgin pe viaţă?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,ma numesc Andrei si am 18 ani.Stiu sigur ca nu o sa fac niciodata sex,in special pentru ca sunt foarte timid cu femeile,am un penis mic,si nu sunt prea sociabil(desi mai ies in baruri si discoteci cu baietii,dar mai mult la insistentele lor.Mie imi place sa stau singur)

Am vazut multi oameni care spun ca daca nu faci sex ai trait degeaba,ca esti un mare ratat,ba chiar ca virginii la varste inaintate ar ajunge criminali in serie(asta mi se pare tampita).

Voi ce credeti?daca nu o sa fac niciodata sex inseamna ca o sa fiu un ratat?

Eu am de gand sa ma angajez candva si sa traiesc o viata de om normal(cu esxceptia sexului).

Nu stiu de ce virginii la varste inaintate sunt considerati ca altceva decat oameni.

PS

.Ca sa ma fac mai clar:sunt atat de speriat de a intretine relatii sexuale incat sunt decis sa evit orice fata care s-ar putea sa ma placa vreodata.Majoritatea nu ma vor place,dar daca se intampla ca una sa ma placa,atunci a zburat.Poate ca vi se pare ciudat ca gandesc asa,dar sexul chiar este un lucru care ma tem prea tare ca sa-l fac.In general nu ma tem de provocari,si imi mai asum riscuri(furat de cirese in curtea politiei),dar cand vine vorba de sex,STIU ca nu o sa o fac.Ce ma mira e faptul cum altii pot fi chiar si socati cand afla ca unul mai batran nu a facut sex.Pentru majoritatea oamenilor li se pare imposibil sa nu faci sex.Iar la mn e exact invers.LOL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, sunt convins ca intr-un an sau doi o sa iti schimbi modul de a gandi. In al doilea rand... sa ii ia naiba pe toti cei care se cred mari sexologi si te privesc nu stiu cum daca esti virgin. Ce conteaza parerea lor? Crezi ca o sa primeasca vreun premiu pentru cate femei au rezolvat? Eh... Bv lor sa o tina tot asa. Tu vezi de viata ta mai departe, iti cauti un loc de munca, realizeaza-te profesional si cam asta conteaza. Si cei care zic ca cine e virgin a trait degeaba, :) ca nu pot sa hotarasca ei cum se traieste viata. Fiecare o traieste cum poate(nu zic cum vrea pentru ca nu mereu traim cum am vrea noi).

 

Ai luat in calcul varianta calugaririi?

OacOac du-te si orcaie in alta parte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit. Macar se stie ca tu o sa faci dragoste, nu sex ..din prima.

Asteapta sa te indragostesti si sa te apropii de o fata. Nu mai pleca de la premiza : asta nu am s-o fac!

 

Cat despre prietenii tai .. lumea vorbeste.. mai rar cei ca tine pe lumea asta, dar si mai rari cei care iti vor recunoaste ce teama le e de unele aspecte in viata..si anume de teama de esec, in acest caz.

Nu o murit nimeni facand sex si nici nu o murit nimeni nefacand sex. Se exagereaza importanta lui. Unele persoane sunt date de la dumnezeu chiar fara apetit sexual (frigizi) ..sau chiar fara organe sexuale. Deci, totul e posibil...chiar si ca tu sa ajungi sa faci sex intr-o zi, si sa iti placa.

 

Dar nu te mai gandi la astea..sexul nu e o necesitate .. nu e mancare sau apa sau modul de a te intretine in viata.. e un sport pt cei care il practica fara sa iubeasca si este o completare fireasca a iubirii pentru cei care iubesc.

Si nu mai lasa pe nimeni sa te faca sa te simti anormal doar pentru ca ai altele pe cap acum, decat sexul. Altii care umbla ca disperatii doar ca sa o faca, cu ce ar fi mai normali?

 

Hai, fruntea sus si o zi frumoasa sa ai. Sunt atatea de facut in viata!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda

si eu de maine nu mai fumez

daraga Gushteru bea un pahar cu apa, ia o tigara ... si mai asteapta un pic !

da ... cu ea te joci ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da ... cu ea te joci ?

Ma mir ca lumea inca mai intreaba asta.Nu e logic ca da?LOL.

Toti se masturbeaza,fie ei barbati sau femei,virgini sau activi sexual.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm...

io zic sa iti mentii punctul de vedere, sa stai virgin si linistit .Si peste cativa ani sa ne intalnim tot aici pe forum...tu tot neprihanit, noi tot la fel de nevirgini(doamne ajuta!) si sa ne povestesti parerea ta despre SECS si despre depravarea din jurul tau. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In general nu ma tem de provocari,si imi mai asum riscuri-furat de cirese in curtea politiei

 

Mai mişto e să faci sex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma mir ca lumea inca mai intreaba asta.Nu e logic ca da?LOL.

Toti se masturbeaza,fie ei barbati sau femei,virgini sau activi sexual.

 

si atunci de unde mama naibii esti sigur ca nu vei face secs ?

erai sigur doar atunci cand nu simteai nevoia ... daca era asa te credeam pe cuvant de pionier

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×