Sari la conținut
Forum Roportal
RoDonkr

Donkr Romania Poker Club

Postări Recomandate

Daca iti plac jocurile si mai ales pokerul, esti in locul potrivit.

 

O sa gasesti aici oameni pasionati, profesionisti si sociabili. Donkr este locul in care iti faci prieteni, inveti, discuti si esti provocat.Navigheaza prin sectiunile site-ului nostru si cunoaste-ne. Vei avea la dispozitie cele mai noi stiri din domeniul poker-ului, vei putea sa-ti provoci adversarii la jocuri de testare a cunostintelor, vei putea incarca imagini si videoclipuri pe baza carora se va putea comenta. Incarcarea mainilor jucate la poker va fi oportunitatea de a invata si de a-ti perfectiona jocul. Si asta nu e tot. O sa fi surprins de tot ceea ce ai sa gasesti aici, asa ca fa-te comod si incepe-ti incursiunea in lumea Donkr!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In State este canal de TV doar cu turnamente de Poker si Seri de Gala al Asilor din Monaco, Las Vegas sau alte Cazinouri.

Gus Hansen este preferatul meu High Roller!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In State este canal de TV doar cu turnamente de Poker si Seri de Gala al Asilor din Monaco, Las Vegas sau alte Cazinouri.

Gus Hansen este preferatul meu High Roller!!!

 

 

 

 

Din pacate nu este si la noi.. dar se speram ca va fi in curand datorita faptei ca pokerul este din ce in ce mai popular si la noi in romania. Favoritul meu este Daniel Negreanu... Cat despre Gus Hansen este si el un preferat de al meu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×