Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu prea...cunosc destule persoane cu pachete pe burta si aripioare :)

 

 

Sint in clubul anonimilor!!!

 

Chiar azi am fost la doctor si mi-a spus ca pot sa mai dau burtiera aia jos si sa o pun peste un tricou.

 

Ai vazut ce solutie "lichida" avea marea problema!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de masaj nici nu ai nevoie ;)

vointa in primul rand! regim alimentar si efort aerob.

nici nu e necesar 6-8 luni, in 3 luni esti exact cum vrei :tease:

eu cand am intrat la regim intr-o luna jumate am ajuns la six packs si vascularizare vizibila pe abdomen si dadusem jos 12 cm :good:

de asemenea experienta in a tine regim conteaza foarte mult. la primul probabil nu o sa iasa totul perfect, la al 2-lea mai bine, si tot asa, pana iti dai seama exact de consumul caloric necesar.

i-ash arata marinarului un tip de la mine de la sala care din 115kg a ajuns la 80kg in 3 luni si cu six packs, striatii pe coapse si lombari...dar nu-i frumos sa fac pozele publice :)

ambitia asta....bat-o vina :D

 

p.s. nu-s de acord cu lipoaspiratia, consider ca-i pentru lenesi :cheer:

 

Poti sa dai jos grasimea de pe abdoment pentru ca il poti lucra bine, dar nu acelasi lucru este valabil si pentru "aripioare". Lipo este pentru lenesi si pentru cei care nu pot da jos din anumite parti ale corpului...un alt exemplu ar fi gusa (gatul). Probabil ca unii si de acolo dau jos tot prin regim si exercitii cu gatul...:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista exercitii pentru slabit la burta, sau slabit la gat sau slabit la cot. Slabesti de peste tot de unde ai grasime daca faci spot si dieta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu are sens sa intram intr-o astfel de polemica. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)

Nu exista exercitii pentru slabit la burta, sau slabit la gat sau slabit la cot. Slabesti de peste tot de unde ai grasime daca faci spot si dieta.

 

exact :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca iti place sa mananci exagerat pentru ca nu ai alta placere in viata? Faci sport, faci dieta si?

 

placerea asta de care spui tu este o slabiciune si o lipsa de vointa. :)

atunci nu rezolvi problema nici cu tata liposuctiilor.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai este cineva care a facut lipo pe aici sau avem doar eroi ? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai este cineva care a facut lipo pe aici sau avem doar eroi ? :D

 

Eu nu am facut, dar eram in salon cu o fata care facuse la burta, talie si aripioare. Simtea ca o strange corsetul dar dr spunea ca e normal si chiar se vrea sa stranga pt ca altfel se umfla tare. Am schimbat telefoanele si ne-am mai intilnit.

Avea o talie... Parca mi se pare ca si eu ar trebui sa fac! Adica cred ca mai pot sa subtiez talia. I-am zis doctorului si mi-a spus sa ma linistesc ca nu am nevoie! Eu imi facusem rinoplastie si silicoane. Si eu am purtat un corset pe sani, cam o luna, si ma strangea putin. Dar merita efortul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×