Sari la conținut
Forum Roportal
bogdanbn

probleme la unele jocuri cand le deschid

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va rog sa ma ajutati si pe mine si rog moderatorii sa ma lase sa postez topicu aici ,caci pe alte forumuri nu mi se raspunde la aceasta intrebare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E monitor TFT ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce monitor e dar pana sa imi instalez windows jocul mergea ca la carte acum imi da o eroare ca cica nu am 640 de mb liberi in C cand eu am 10 gb liberi. in fine am rezolvat si aceasta problema ,dar cand deschid jocul apare doar pe 3 sferturi din monitor un sfert e negru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Puteai macar sa cauti pe internet sa vezi ce e ala TFT... adica ecran din acela "subtire". Daca e un monitor TFT, vezi ca ai un buton de auto pe undeva, apasa-l cu incredere. Deasemenea am impresia ca ai umblat la rezolutie sau ai setat jocurile altfel decat pana acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum undeva in meniu, nu stiu unde, deoarece depinde de la marca la marca si uneori e diferit chiar si intre modele, trebuie sa ai reglaje de pozitie, de unde sa poti muta imaginea in sus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am lasat pagubas am facut treaba cu monitoru dar acum da o eroare jocul (''FIFA Manager 08 requires at least 640MB of free swap file space.Please free the required space and re-run the game'' -dar eu am 10 mb in acel director liber) . incerc sa vad daca merge football manager 09

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×