Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si eu am problema asta...

Esti sigur ca e de la sursa? Scoate pt cateva secunde(2-3) celelalte ventilatoare(da ai grija sa nu arzi procesorul) si vezi de la ce e..... Daca e ventilatorul de la sursa se poate schimba.... Daca nu tre sa schimbi sursa......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu te cat sa iti dai seama de unde vine zgomotul, banuiesc ca nu te vei pricepe nici sa il faci sa dispara. Asa ca du calculatorul la service sau adu pe cineva care se pricepe.

Cat despre schimbarea ventilatorului sursei... se merita numai daca e sursa buna (si nici asa nu sunt prea convinsa), daca e ieftina si slaba, te costa mai mult ventilatorul si montarea, decat una noua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu te cat sa iti dai seama de unde vine zgomotul, banuiesc ca nu te vei pricepe nici sa il faci sa dispara. Asa ca du calculatorul la service sau adu pe cineva care se pricepe.

Cat despre schimbarea ventilatorului sursei... se merita numai daca e sursa buna (si nici asa nu sunt prea convinsa), daca e ieftina si slaba, te costa mai mult ventilatorul si montarea, decat una noua.

 

 

cred ca o sa rog pe cineva sa vina sa se uite... adica mai stiu o chestie , doua dar cred ca cineva mai experimentat poate sa rezolve ... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×