Sari la conținut
Forum Roportal
sweety_girl

pls.....cum sa-mi dau seama?

Postări Recomandate

din pacate nu e insarcinata....e sigur...a fost doar alarma falsa....dar inca e micuta...are timp sa sa faca pui... :santa2: ....ea e craciunita casei noastre.. :lol:...sorry ca am uitat sa va mai informez...

post-11054-1135524446_thumb.jpg

Editat de sweety_girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din pacate nu e insarcinata....e sigur...a fost doar alarma falsa....dar inca e micuta...are timp sa sa faca pui... :santa2: ....ea e craciunita casei noastre.. :lol:...sorry ca am uitat sa va mai informez...

ce draguta e! cum o cheama? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de cat timp are,dar la un timp foarte mic se poate vedea la ecograf daca este insarcinata .

 

Scuze am deviat de la subiect dar astia sunt copiii mei,trebuia sa ma mandresc cu ei.

post-16135-1135729779_thumb.jpg

post-16135-1135730114_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde de cat timp are,dar la un timp foarte mic se poate vedea la ecograf daca este insarcinata .

 

Scuze am deviat de la subiect dar astia sunt copiii mei,trebuia sa ma mandresc cu ei.

ce frumosi sunt...sa-ti traiasca!!! :santa2: cred ca e tare greu sa ai grija de ei...mai ales de blanita lor.. :doh:

 

frumusica e cateluşa..sa iti traiasca

mersi!! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multzumesc sweety girl,asa este au nevoie de mult timp ca sa ii intreti dar stii cum este pasiunea nu cunoaste limite.Si la cata bucurie si dragoste iti aduc ceea ce faci tu pentru ei este insignifiant.Cel negru este baietelul meu are 2 ani si ma mandresc cu diploma lui de campioni Romania juniori si multe alte titluri,iar cea mica este tare nazdravana are 3 luni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×