Sari la conținut
Forum Roportal
sweety_girl

pls.....cum sa-mi dau seama?

Postări Recomandate

cred k beauty, catzelusha mea, e insarcinata si nu stiu sigur...pana o duc la veterniar puteti sa-mi spuneti si mie pls cum sa-mi dau seama....pls..:lol:...dak stiti...as fi recunoscatoare...;)

Editat de sweety_girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu stiu , dar ti-as fi spus! Eu mi-as dori sa am si au un catel dar am un perus ! iubesc f mult animalele! Dar incearca sa mergi car mai repede la veterinar!! Poate fi si o boala sau orice altceva Doamne Fereste!!!!!!!!! :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai, eu din cate stiu, femelele simt k snt insarcinate si devin mai agresive fata de masculi, asa k daca vezi vreo schimbare de comportament...si mai stiu k vomita ft mult knd snt insarcinate, sper k ti-am putut fi de folos... :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ms mult....nu...doamne fereste cu sa fie vreo boala....si cat despre comportamentul ei...e adevarat e mai agresiv...nu prea ii lasa sa se apropie de ea...e super dragutza cand incrunta din nas :P ...:o:

Editat de sweety_girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ms mult....nu...doamne fereste cu sa fie vreo boala....si cat despre comportamentul ei...e adevarat e mai agresiv...nu prea ii lasa sa se apropie de ea...e super dragutza cand incrunta din nas :P ...:D

S-ar putea sa si mai ales sigur este insarcinata ! Este nervoasa si nu lasa pe nimeni sa se apropie de ea?Daca da , ai grija de ea mult mai mult si ....tinene la curent daca si cati pui vei avea!! te rog!! siii..........esti super :o: dupa parerea mea[/color]

Editat de Christinic@

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-ar putea sa si mai ales sigur este insarcinata ! Este nervoasa si nu lasa pe nimeni sa se apropie de ea?Daca da , ai grija de ea mult mai mult si ....tinene la curent daca si cati pui vei avea!! te rog!! siii..........esti super :P dupa parerea mea[/color]

da...azi o duc la veterinar...k tre sa-i facem si vaccinul si cred k o sa aflam dak intradevar e mamaik sau nu :D ...ms :"> ...:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[color=#CC66CC]Ma bucur dak ti-am fost de folos si tine-ne la curent cand, cum, ce? Imi plac foarte mult animalele mai ales cand sunt puiuti! As vrea sa aflu mai multe dak e intradevar "insarcinata"[/color]

Editat de Christinic@

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×