Sari la conținut
Forum Roportal
SwEeT_BuNy

muzik

Postări Recomandate

Care-o treaba muzik e un sens in viata nu vati prin unii il iau k pe un idolsupa melodiile lu voltaj reseie ceva de acolo la fel si la altele cream-nu din prima seara corect nu ? voi ce parere aveti despre asta?

:doh:" :lol: oooo si la orce petrecere pe langa muzik se pune tone de pizza cu sos, pop-corn si vreo 9999999999 de tone de coca-cola ;)

post-11629-1131226148_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

um... in primul rand sper ca am interpretat bine mesajul tau (niste semne de punctuatie n-ar strica)

cred ca te refereai la muzica 'comerciala'... si incercai sa spui ca versurile scrise simplu, fara nici o logica, pt. a fi inteleasa usor,adresandu-se unei anumite catogorii sociale, nu? ;)? daca asta ai vrut sa zici sunt perfect de acord. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda...ca asa e...dar cel mai important e sa te simti bine...si eu ma simt bine cand sunt cu anumite personaje...asa ca si asta e o chestiune importanta la o party...bun....si muzik...in general hiturile sunt pfoaiaiai...bun..kam pe degeaba la mine...cu cat e mai comerciala,cu atat imi displace mai mult...

post-8922-1131264288_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care-o treaba muzik e un sens in viata nu vati prin unii il iau k pe un idolsupa melodiile lu voltaj reseie ceva de acolo la fel si la altele cream-nu din prima seara corect nu ? voi ce parere aveti despre asta?

:P" ;) oooo si la orce petrecere pe langa muzik se pune tone de pizza cu sos, pop-corn si vreo 9999999999 de tone de coca-cola :doh:

 

:lol: Detaliaza si fa-te inteleasa! Este o regula (de aur) mai ales atunci cand lansezi un topic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Care-o treaba muzik e un sens in viata nu vati prin unii il iau k pe un idolsupa melodiile lu voltaj reseie ceva de acolo la fel si la altele cream-nu din prima seara corect nu ? voi ce parere aveti despre asta?

whistling.gif grin.gif oooo si la orce petrecere pe langa muzik se pune tone de pizza cu sos, pop-corn si vreo 9999999999 de tone de coca-cola grin.gif"

incredibil...nici daca m-as chinui nu as reusi sa scot asa ceva din mine :lol: RESPECT! Si ca sa-ti raspund la intrebare ,nu cred ca Romania o sa adere la EU in 2007 cu atat mai mult cu cat "King-Kong" a lui Jackson bag mana in foc ca va fi o tampenie la fel de mare ca si "lord of the rings"

Sau nu la asta te refereai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Citesc si iar citesc si tot nu pricep... Singura legatura pe care o vad intre muzica si ortografia asta abracadabranta (de coerenta nu mai zic...) este:

"Nicotine, valium, vicodin, marijuana, ecstasy and alcohol. Cocaine." (Queens Of The Stone Age).

Daca asta a fost "muza", atunci... primesc! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Citesc si iar citesc si tot nu pricep... Singura legatura pe care o vad intre muzica si ortografia asta abracadabranta (de coerenta nu mai zic...) este:

"Nicotine, valium, vicodin, marijuana, ecstasy and alcohol. Cocaine." (Queens Of The Stone Age).

Daca asta a fost "muza", atunci... primesc! :)

nu mai, de fapt era "We love Rohypnol/She got Rohypnol/We take Rohypnol/Just forget it all", de la prodigy. i mean, wtf, summer's long gone, where would the feel good hit of the summer fit in? elementary, dear watson.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care-o treaba muzik e un sens in viata nu vati prin unii il iau k pe un idolsupa melodiile lu voltaj reseie ceva de acolo la fel si la altele cream-nu din prima seara corect nu ? voi ce parere aveti despre asta?

:doh:" :) oooo si la orce petrecere pe langa muzik se pune tone de pizza cu sos, pop-corn si vreo 9999999999 de tone de coca-cola :haha:

 

Ce ai vrut sa spui acolo ?? Dupa limbajul pe care l-ai folosit am dedus ca nu ai terminat nici macar scoala generala, no offence...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit ce ai scris dar nu inteleg,nu ai logica in cea ce scrii!!!M-ai intai invata sa scrii si dupa sa scrii pe forumuri!!!Dar sa iti rsp la topic daca este comerciala ce mai conteaza textul daca este corect sau incorect!!!Atata timp cat lumii ii place ce asc nu se intampla nimic!! :rock: :rock: ;)" :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×