Sari la conținut
Forum Roportal
diana

Pastilele de slabit

Postări Recomandate

Normoponderol chiar nu is nocive.

 

Acum eu cred ca ea se referea la faptul ca exista anumite produse despre care se spune ca ar fi naturale, dar nu sunt. Si acum serios, din moment ce pastila iti "taie" foamea, e clar ca substanta inhiba centrul foamei din creier. Treaba pe care de regula o fac stimulentele (printre care amfetamina+derivatii ei).

te faci doctor de creiere donsora :cheer:

Ai studiat ceva mai mult ca mine,eu doar asa cate mi-o zis mie doctorul mai stiu dar tu esti mai desteapta :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Plante naturale"...da' plante sintetice exista?!

 

Este cunoscut faptul sa Super Slim a fost scos de pe piata in urma descoperirii faptului ca nu ar fi fost atat de natural precum se sustinea. Daca ar fi scris in prospect ce contine cu adevarat nu l-ar mai fi scos.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu? Eu am o zi proasta? De unde ai tras tu concluzia?

 

Se cunoaste. Ti-am lasat o dedicatie muzicala; sper sa te inveseleasca intrucatva :cheer: .

 

15 kg in 45 de zile e incredibil de mult, eu n-as risca in halul asta.

 

E foarte adevarat ca am mai avut si dureri de inima, dar extrem de rar, si doar pe fondul oboselii. Uneori tind sa-mi cer prea multe si dorm 3-4 ore pe noapte. In plus, pastilele mi-au fost recomandate de o persoana care nu mi-ar da ceva nociv (unu la mana, e, sora mea, si in plus e farmacista :good: ). Da, recunosc, e absolut incredibil sa te trezesti dimineata mai slab decat te-ai culcat, si e greu de crezut ca se poate face fara repercusiuni asupra organismului. Dar eu zic ca un organism destul de tanar si sanatos rezista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se cunoaste. Ti-am lasat o dedicatie muzicala; sper sa te inveseleasca intrucatva

Nope.. Chiar nu.

Mersi pt dedicatie, oricum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze atunci; imi pareai foarte inversunata impotriva celor care posteaza pe topicuri de regula mai relaxate. Ma bucur ca ti-a placut totusi, si scuze inca odata, pentru off topic :cheer: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E foarte adevarat ca am mai avut si dureri de inima, dar extrem de rar, si doar pe fondul oboselii. Uneori tind sa-mi cer prea multe si dorm 3-4 ore pe noapte. In plus, pastilele mi-au fost recomandate de o persoana care nu mi-ar da ceva nociv (unu la mana, e, sora mea, si in plus e farmacista :cheer: ). Da, recunosc, e absolut incredibil sa te trezesti dimineata mai slab decat te-ai culcat, si e greu de crezut ca se poate face fara repercusiuni asupra organismului. Dar eu zic ca un organism destul de tanar si sanatos rezista.

Hai sa iti spun ceva dragut. Si Eu tot tanra sunt,si am zis ca corpul imi rezista.Da asta pana m-am trezit pe jos ca nu m-ai mancam si apoi alte 20 de chestii de sanatate.Eu consider ca orice ar fi mancarea nu trebuie sa fie doar o salata in 24de ore. Nu e sanatos si probabil ca peste cativa ani vei avea regrete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pastilele de slăbit, oricare ar fi ele, nu cred că sunt bune pe termen lung

după ce se

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pastilele de slăbit, oricare ar fi ele, nu cred că sunt bune pe termen lung

după ce se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Educatia conteaza in orice domeniu. Normal ca este greu sa tii un regim pentru ca majoritatea iau o dieta care a folosit-o nu stiu ce vedeta sau regim minune cu care a slabit Nicoleta Luciu. Fiecare este diferit si are nevoie de propriul regim. Il poti face in asa fel incat sa fie usor de urmat pentru ca pana la urma este doar un stil de viata nou si implementezi cateva obiceiuri sanatoase. E foarte simplu cu putina vointa si ai mult de castigat. Informeaza-te mai intai si vei vedea ca totul e mai usor decat credeai. Uite aiici o resursa slabeste rapid :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dieta este un subiect mult prea discutat in teorie, dar in practica este cam neglijat. Sunt amuzat de fotografiile si imginile aparute prin media si televiziuni, de cele mai multe ori aratate de maestri in pterdere in greutate. Uni dintre ei indicand faptul ca este chiar placut sa fi putin grasut adica supraponeral.

In timp ce unele organisme pot oferi sex-appeal in ochii unor spectatori. Dar in comparatia statisticilor privind generatia a treia se arata ca dietele sarace in grasimi ajuta la longevitate, si ca alimentele pe baza de soia pot creste rezistenta organismului la numeroase boli.

Un lucru este clar: Toate Dietele lucreaza pentru pierderea in greutate si au un principiu comun. Daca caloriile arse sunt mai mari decat cele ingerate atunci vom slabi, daca caloriile sunt arse in proportie mai mica decat sunt ingerate atunci clar ne vom ingrasa. Fizica organismului nu poate fi oprita.

Pentru asta sunt recomandate diferite sumlimente alimentare cu rol de suprimare a doritei de ingurgitare a carbohidratilor, principala sursa a caloriilor, dar in special a dulciurilor care sunt adevarate bombe calorice, si care va pot creste metabolismul organismului astfel incat acesta sa poata consuma sau arde mai multe calorii sau grasimi decat are nevoie pe parcursul unei zile, astfel incat sa va simtiti mai energici si mai vigurosi.

Diete cu rezultate nu mituri de divertisment.

Author: gigi_marius owner of Cura de Slabire Rapida

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×