Sari la conținut
Forum Roportal
mihaelapred

Cursuri online

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ,

 

m-am gandit sa va recomand un site , in care puteti gasi cursuri pentru diferite limbi straine ... si poate il veti folosi, in cazul in care aveti nevoie. Site-ul se numeste www.invata-limbi.ro si contine cursuri pentru limba germana, olandeza, araba, japoneza, chineza, etc. eu vi-l recomand si va garantez ca veti fi multumiti de rezultate :tease:

in cazul in care cunoasteti si voi site-uri folositoare, le puteti scrie aici (daca vreti desigur) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In ziua de azi toata lumea se lauda ca stie o limba straine la perfectie... bineinteles limba engleza este cea mai des aflata in discutie. Aceasta afirmatie este din punctul meu putin deplasata; multi dintre noi nu stiu nici macar limba romana la perfectie, dar engleza??? De cate ori nu am auzit oameni care spun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu prefer site-urile, deoarece nici nu trebuie sa dai bani, si in acelasi timp daca nu ai mult timp la dispozitie, este mult mai usor sa hotarasti cand vrei sa faci exercitiile. Un astfel de site se numeste www.invata-limbi.ro si vi-l recomand cu toata increderea.

se plateste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×