Sari la conținut
Forum Roportal
gyoboss

am 16 ani...

Postări Recomandate

salutare....am 16 ani si am condus un golf.. pe sosea de mai multe ori.... daca mar prinde politia ce sar putea intampla? crek nu ma baga la zdu :jester: :jester: :jester: :jester: :jester: p?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Art.86. - (1) Conducerea pe drumurile publice a unui autovehicul ori a unui tramvai de catre o persoana care nu poseda permis de conducere se pedepseste cu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io zic ca daca autovohicol a condus, poa' sa-ncerce si-un tramvai, nu?

in iasi is cele mai teribile tramvaie (sau tramvaiuri? :jester: :jester:) zici ca-s tocmai scoase din recycle bin. asa ca poa' sa le mane ca pe carute. :jester: :jester: :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare....am 16 ani si am condus un golf.. pe sosea de mai multe ori.... daca mar prinde politia ce sar putea intampla? crek nu ma baga la zdu :jester: :jester: :jester: :jester: :jester: p?

 

fenomenal c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stati asa ca nu-l intereseaza pedeapsa dupa ce a savarsit incalcarea,a vrut si el sa se laude ca a condus un Golf pe sosea,de mai multe ori,la 16 ani,isprava maaare :jester: e parca a facut o gaura in cer......

 

si daca tot ne-ai adus la cunostinta spune macar si ce golf e,zi-ne anul ,capacitatea motorului,cati km are la bord... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stati asa ca nu-l intereseaza pedeapsa dupa ce a savarsit incalcarea,a vrut si el sa se laude ca a condus un Golf pe sosea,de mai multe ori,la 16 ani,isprava maaare :jester: e parca a facut o gaura in cer......

 

si daca tot ne-ai adus la cunostinta spune macar si ce golf e,zi-ne anul ,capacitatea motorului,cati km are la bord... :jester:

fabricatie: 2006 : 2000cmc Motorina 260 km...bord

dc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fabricatie: 2006 : 2000cmc Motorina 260 km...bord

dc?

cum adika de ce? pai daca ai inceput sa spui ceva trebuie sa o faci pana la capat,acum spune si pretul :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum adika de ce? pai daca ai inceput sa spui ceva trebuie sa o faci pana la capat,acum spune si pretul :jester:

ce pretz? crek vreo 12000

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce pretz? crek vreo 12000

bravo mai,si nu puteai tu scri asa de la bun inceput?asta e cel mai important,pretul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bravo mai,si nu puteai tu scri asa de la bun inceput?asta e cel mai important,pretul

pe mn ma intereseaza ce sa intampla daca ma prind gaborii.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×