Sari la conținut
Forum Roportal
L.M.

Cum ar fi daca am da timpul inapoi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca am da timpul inapoi....ce ati dori sa faceti in viata???... sau ati face acelasi lucru?

sper ca e o tema interesanta... :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca am da timpul inapoi....ce ati dori sa faceti in viata???... sau ati face acelasi lucru?

sper ca e o tema interesanta... :haha:

 

Cred ca am zis-o chiar ieri...Daca as putea da timpul inapoi as face-o cu exact un an...sa fiu din nou in bratele lui, fie si numai pt 2 zile :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as fii vreut sa dau timpul inapoi..sa stiu ca pisoiul meu e bolnav..si sa ma duc cu el la doctor..sa ii poata da..un tratament..si sa ii treaca!!nu..asa..cum a fost..prea tarziu :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu... daca as da timpul inapoi.....ehe cate nu as face... :lol2:

as face o meserie care mi-ar place , as calatori.....

as sta mai mult cu oamenii pe care i-am pierdu si acum nu mai sunt.....

m-as bucura de viata...pentru ca e scurta.....

dar nu as schimba pentru nimic in lume bucuria de a avea baiatul meu... care e un inger... :haha:

post-9492-1131112960_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar nu as schimba pentru nimic in lume bucuria de a avea baiatul meu... care e un inger... :haha:

E un scump, sa-ti traiasca... eu as vrea, sa am si eo unu, daca-o fi sa am ... ca asta al tau. Oricum cred ca ai lasa toate regretele la o parte daca pretul ar fi baiatul tau :lol2: Stii tu, toate se intampla cu un scop. Esti norocoasa. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E un scump, sa-ti traiasca... eu as vrea, sa am si eo unu, daca-o fi sa am ... ca asta al tau. Oricum cred ca ai lasa toate regretele la o parte daca pretul ar fi baiatul tau :lol2: Stii tu, toate se intampla cu un scop. Esti norocoasa. :lol2:

 

da dulcica, stiu.....e doar o nostalgie....acum scopul meu e vladut(asa se cheama)....nimic nu as schimba pentru el...nici macar un moment . :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca as putea sa dau timpul inapoi....mmmm...mi-ar placea sa am mintea de acum mai pe la 15-16 ani (ce bou eram atunci, bina ca mi-am revenit cat de cat )...oricum, consider ca nu as schimba nimic din ceea ce am facut..nu regret nimic...imi asum toata responsabilitatea pentru actiunile mele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi sa dau timpul inapoi,mi`as dori doar sa retraiesc viata mea asa cum s`au intamplat lucrurile pana acum...nu am regrete,as face exact la fel...m`as bucura la fel,as plange la fel....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ar fi sa ma intorc in timp,i-as face o sora sau un frate fiului meu,regret ca il voi lasa singur pe lumea asta rea si plina de shacali....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×