Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si unde nu reuseste cosmetica, reuseste photoshop-ul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreti sa aratati precum fotomodelele din reviste? Surpriza...si fotomodelele ar vrea sa arate precum arata in pozele lor din reviste. :jester:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

si acum uitati-va la aceasta poza:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/artic...osss-looks.html

sunt mai multe dar asta am nimerit-o acum

 

este ca vi se pare mai eficienta acum gama Rimmel London? :jester:

pe acest principiu ar si trebuie sa se faca reclamele la cosmetice

before-after :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a intamplat, de cateva ori, sa nu recunosc vedetele din unele instantanee... aceleasi vedete pe care le-am auzit spunand: "Eu nu folosesc farduri in mod excesiv pentru ca nu fac bine la piele. Singurele produse care nu imi lipsesc niciodata sunt glossul si mascara, bla, bla...".

Editat de Coutal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma distreaza pe mine nespus de mult sunt reclamele la rimel unde le arata pe protagonistele actrite sau fotomodele cu genele alea lungi si groase create "desigur" :jester: de catre produsul prezentat si nicidecum de un set de gene false aplicate pentru filmarea reclamei.

Mda....chiar daca genele va sunt scurte si rare,cumparati doamnelor rimelul respectiv ca in doua minute vi se vor lungi genele cu 2 cm si ingrosa cu cel putin 5mm/geana .:jester:

 

De exemplu tanti asta...daca astea sunt genele ei doar date oleaca cu rimel fara extensii,apoi eu ma sinucid. Nu imi amintesc la ce firma face reclama pentru rimel...ori L'oreal ori Covergirl ori Maybeline.M-oi duce si eu sa-l cumpar...poate imi apar si mie tufele alea la ochi.

 

 

 

Na ca am gasit sho poza unde vad genele ei naturale...ca sa nu mai vorbim despre alte aspecte ale fetei ce au fost modificate si retusate in prima fotografie.:jester:

 

 

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iti dai seama ce shoc au femeile astea cand se vad dimineata in oglinda ????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unele dintre femeile astea nici macar nu mai seamana cu ele insele, asa mari minuni sa faca machiajul?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×