Sari la conținut
Forum Roportal
scumpyk

Ce sa faci pentru a fi cu el/ea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as intreba si eu in special pe fete : eu vroiam , ea vroia dar nu s-a putut din alte motive, iar acum imi pare k ea ma evita cand cred k ar merge relatia. si nu cred k ea are o asa bogata experienta cu baietii. ce motive credeti ca ar avea?(si nu si-a gasit pe altcineva)

post-11225-1131228355_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa`i indrepti atentia asupra ta. incearca sa stai mai mult timp in preajma persoanei respective, sa`i fiii aproape, sa devii centrul atentiei lui/ei.... :doh:

 

as intreba si eu in special pe fete : eu vroiam , ea vroia dar nu s-a putut din alte motive, iar acum imi pare k ea ma evita cand cred k ar merge relatia. si nu cred k ea are o asa bogata experienta cu baietii. ce motive credeti ca ar avea?(si nu si-a gasit pe altcineva)

nu mi`ar placea sa te dezamagesc, dar s`ar putea k inima ei sa bata deja pentru altcineva...sau pe de alta parte, s`ar putea sa te fii uitat, chiar dak nu simte nimic pentru altcineva :haha: :)

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa o faci sa iti dea atentie!!!!Sa faci vazut in fata ei/lui.Sa patrunzii in grupul ei/lui de prieteni si sigur o faci sa iti dea atentie!!! :crazy: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi sa intamplat imi zice ca ma place dar a zis ca ... sunt mai multe chestii am vazut ca ma place dar nu face nimic...parca i`ar fi frica ce chestii ar putea fi?cred ca are prietena ca asa am auzit :) ? si de de 1 an cica dar mie mi`a zis ca nu are atunci de ce se retrage? daca l`as fi interesat pt o aventura s`ar fi bagat in seama macar pt atat dar nici pt asta nu`l inteleg,,,, ce sa fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si mie mi sa intamplat imi zice ca ma place dar a zis ca ... sunt mai multe chestii am vazut ca ma place dar nu face nimic...parca i`ar fi frica ce chestii ar putea fi?cred ca are prietena ca asa am auzit :) ? si de de 1 an cica dar mie mi`a zis ca nu are atunci de ce se retrage? daca l`as fi interesat pt o aventura s`ar fi bagat in seama macar pt atat dar nici pt asta nu`l inteleg,,,, ce sa fac?

 

orice om are o pasiune, un hobby, afla-l !!! atinge-l unde ii place sa fie atins, dar numai cu un deget :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand trebuie sa cunosti persoana respectiva cat mai bine. Asta inseamna sa faci investigatii. Trebuie sa aflii ce fel de parteneri cauta, care ii sunt standardele si criteriile, cat de abordabila este, cat de departe merge intr-o relatie. Dupa ce ai creat prototipul partenerului ideal pentru acea persoana, te transformi in functie de acel model. Si daca ii invingi instinctul iti va fi la picioare.

 

cum adica sa ii invingi instinctul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×