Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei

Cursa alb-rosilor

Postări Recomandate

Zilina 0 - 1 Dinamo

Dinamo 1 - 0 Zilina

 

Scor frumos, Dinamo a batut pe Zilina dar tot Dinamo va juca cu Manchester United :? . Oare ca sanse au?

 

Meciul dintre Dinamo si Manchester United, contand pentru turul III preliminar al Ligii Campionilor, va avea loc miercuri, 11 august, de la ora 21.45. Partida va fi gazduita de cel mai mare stadion al tarii, "National", din complexul "Lia Manoliu", toate aceste date de disputare fiind communicate in aceasta dimineata si catre UEFA, si catre clubul englez.

In Romania, 21.45 este ora oficiala de incepere a meciurilor din Champions League.

Sursa: www.fcdinamo.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... imi pare rau de suporteri dar de fotbalisti de la dinamo nu. cum zice si cantecul :twisted: "ma cobor cu greu la nivelul tau, dar trebuie neapart sa-ti spun, CE BINE IMI PARE CA AI LUAT TEAPA ...." :twisted:

parca cantecul formatiei CASSA LOCO li se potriveste de minune :!: :!: :!: :!: voi ce ziceti :?: :?: :?: :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bravo DINAMO. frumos meci ati facut cu CFR Cluj. la tot mai multe  :twisted:  :twisted:  :twisted:

A fost un meci superb!La finalul celor 90 de minute eram in extaz.Stelista fiind,este de inteles reactia mea,nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×