Sari la conținut
Forum Roportal
ciudata

Sunt nimfomana?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

deci voi sot si sotie faceti sex...nu dragoste.

sotul tau nu suporta sa fie atins in timp ce faceti sex...

Ti-au spalat creierul femeile?

 

Tu cand te masturbezi, faci sex sau dragoste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:fish:, da pot sa spun ca facem doar sex, din pacate 8)

 

va mai dau 6 luni.....1 an maxim ! daca nu va rezolvati aceasta problema

 

iar sexul in grup sau cu alte persoane, mie nu mi se pare o solutie in casnicie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ti-au spalat creierul femeile?

 

Tu cand te masturbezi, faci sex sau dragoste?

 

nu imi plac femeile asa mult, ocazional, cand intalnesc o partenera de care sa ma simt atrasa ne place sa ne jucam insa la mine tot barbatii primeaza

cand ma masturbez eu zic ca nu fac nici sex nici dragoste, ma pototlesc pur si simplu pt un timp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu imi plac femeile asa mult, ocazional, cand intalnesc o partenera de care sa ma simt atrasa ne place sa ne jucam insa la mine tot barbatii primeaza

cand ma masturbez eu zic ca nu fac nici sex nici dragoste, ma pototlesc pur si simplu pt un timp

Nu cu tine vorbeam.

 

Tot timpul te gandesti la sex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8), da pot sa spun ca facem doar sex, din pacate :)

dar degeaba mai iti dai tu toata silinta, daca el nu-si da silinta sa te satisfaca. trebuie sa faca si el tot posibilul ca sa ajungeti amandoi odata in punctul culminant. deci asta nici macar sex nu este... daca el nu mai poate si se termina repede, trebuie sa o luati de la capat dupa o scurta pauza. folositi si voi arome, uleiuri, jucarii, etc. In primul rand trebuie sa reusiti sa faceti sex singuri si sa va terminati amandoi. Apoi impuneti-va sa faceti de 2 ori pe saptamana ca sa va reglati activitatea. Si ca regula, dintr-o partida de sex sa nu te lase niciodata nesatisfacuta.

 

Daca refuza sa participe si sa-si dea toata silinta asa cum faci tu (si da-ti toata silinta, arde-l si tu bine la fund daca-i place :fish: ) si continua sa te lase nesatisfacuta, inseamna ca omul asta nu tine deloc la tine, deoarece altfel macar cu limba sau intr-un fel sau altul tot te-ar satisface.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va mai dau 6 luni.....1 an maxim ! daca nu va rezolvati aceasta problema

 

iar sexul in grup sau cu alte persoane, mie nu mi se pare o solutie in casnicie.

 

aici te contrazic, amandoi suntem ferm convinsi ca nu vom ajunge la despartire din cauza asta(din mom ce putem aplea la sw pt ajutor ) si nu o zic sa ma aflu in treaba, chiar asa suntem, macar de ar fi asta tot ce e greu si rau in viata noastra ca in rest avem de toate si material si spiritual, nu ducem lipsa de altceva si o spun f sincer

da sexul in grup nu suna ca o solutie in casnicie, dar la noi a mers :fish:, cand nu va mai merge vom cauta si alte solutii (ca oricum pbma noastra ramane pe fundal nerezolvata - nu se poate rezolva asa cum se povesteste in basme si in teoriile filosofilor, nu mai cred in ele)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai observat cumva daca, atunci cand sunteti si cu altii, se concentreaza mai mult asupra barbatilor, ca sa zic asa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar degeaba mai iti dai tu toata silinta, daca el nu-si da silinta sa te satisfaca. trebuie sa faca si el tot posibilul ca sa ajungeti amandoi odata in punctul culminant. deci asta nici macar sex nu este... daca el nu mai poate si se termina repede, trebuie sa o luati de la capat dupa o scurta pauza. folositi si voi arome, uleiuri, jucarii, etc. In primul rand trebuie sa reusiti sa faceti sex singuri si sa va terminati amandoi. Apoi impuneti-va sa faceti de 2 ori pe saptamana ca sa va reglati activitatea. Si ca regula, dintr-o partida de sex sa nu te lase niciodata nesatisfacuta.

 

Daca refuza sa participe si sa-si dea toata silinta asa cum faci tu (si da-ti toata silinta, arde-l si tu bine la fund daca-i place :fish: ) si continua sa te lase nesatisfacuta, inseamna ca omul asta nu tine deloc la tine, deoarece altfel macar cu limba sau intr-un fel sau altul tot te-ar satisface.

 

ai mare dreptate, uneori nu fac chiar totul in pat adica dc vad ca eu am ramas nesatisfacuta, data viitoare deja imi vin in minte imaginile astea si parca nu mai am asa asteptari ma consolez cu ideea

de regula dupa ce termina si vad ca vrea sa plece il mai tin sa termin si eu fie cu mana mea fie ca o tin pe a lui, insa.... data urmatoare nu mai face asa si de multe ori nu ma mai rog de el (ca asta e-milogeala) ; de oral nu se pune problema, doar normal facem

ma consolez cu ideea ca tot nu termin si ma bucur doar de feeria lui cand e in forma, adica doar de penetrari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×