Sari la conținut
Forum Roportal
ciudata

Sunt nimfomana?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

recunosc ca am un apetit sexual mult mai ridicat decat al sotului insa mi-as dori sa facem dragoste cel putin de 3-4 ori pe saptamana si macar o data sa am orgasm, e prea mult!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????? comunicam foarte bine, ma intelege, drept pentru care am apelat la swing sau sexul in grup(ca o modalitate de a-mi potoli poftele) , ne-am vazut cu n persoane, intre noi treaba derulandu-se la fel adica f rar sex , nu mai vorbesc de orgasm. multa vreme am crezut ca eu sunt de vina, aveam si complexe insa intalnindu-ma cu atatea persoane cu care a fost f bine dpdv sexual m-am mai luminat, el are probleme sau sa le spunem pur si simplu ciudatenii. nu ii plac multe lucruri, sexul cu el inseamna ca eu sa stau potolita pe spate, sa il las sa ma mangaie, sa il astept sa se trezeasca, apoi sa il astept sa termine in mine, orice intentie de-a mea de a-l mangaia, de a-l atinge unde orice barbat ar fi fericit mi-o bareaza, iar dc nu imi zice se face mic la loc. nu se lasa in voia sexului se gandeste f rational la totul. nu se pune problema de oral din moment ce nici macar saruturi nu exista. uneori ma priveste. mi-as dori asa mult sa fie si el un pic mai altfel in privinta asta, sa fie mai tandru, mai activ, imi vine sa plang credeti-ma, sunt f dese momentele in care incerc sa nu ma gandesc la asta :fish:. chiar asa cer prea mult? eu a 28 si el 36 ani, chiar asa de batrani suntem???????????????? va rog ajutati-ma, imi e foarte greuin restul lucrurilor e barbatul ideal: fff sufletist, am iubeste enorm, romantic, respectuos, mangaietor, ma mai ajuta in casa cu treburile, rational, inteligent si as tot putea enumera.............

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
recunosc ca am un apetit sexual mult mai ridicat decat al sotului ...

 

 

Si crezi ca asta te face nimfomana, scenariul ce ai descris aici 8)((((

Nu te pedepsi gratuit, cauta alt sot!!! Viata merita traita in DOI ... :fish:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sexul cu o frecventa de 3-4 ori pe saptamana (din 7 zile) nu inseamna ca esti nimfomana, ci ca ai un apetit normal.

Neconcordanta sexuala intre voi si faptul ca aceasta problema nu poate fi discutata si rezolvata - aceasta este problema. Poate ar fi bine sa cauti cauza. Respingi sansa de a se putea schimba ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

 

Nu esti nicidecum nimfomana la pretentiile astea...3-4 ori pe saptamana...nu-ti fa grji. In rest nu vad ce altceva ti-as putea spune inafara de faptul ca ma mirat foarte mult fraza asta "eu am 28 si el 36 ani, chiar asa de batrani suntem".Daca la varsta asta spui asta ...:fish:...dar stai ca am uitat ca in mentalitatea romaneasca dupa 25 de ani esti considerata ofilita...cel putin femeile...

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca daca ar posta doua poze cu cei doi protagonisti ne-am lamuri asupra cauzelor

 

ceva imi spune ca ea e inamicul cantarelor iar el e un mare ghinionist care inca arata bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate o fi ea "inamicul cantarelor" dar din cate stiu eu era si o vorba " poate sa aiba picioarele cat doua coloane romane important e ce e intre ele" :fish:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate o fi ea "inamicul cantarelor" dar din cate stiu eu era si o vorba " poate sa aiba picioarele cat doua coloane romane important e ce e intre ele" :fish:

 

da cine mai vede ce e intre ele in cazuri de obezitate morbida?

 

sexul nu se mananca cu lingurita, verificati-va greutatea, partile ascunse, golfuletele, protuberantele, ca daca nu stati bine la toate capitolele normal ca partenerul "moare" in pat langa voi (sau isi face o laba pe dupa usa)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:fish: Dar in acest caz sa-si verifice si el burdihanul ca nu e corect sa ne "fure" in acest mod

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×