Sari la conținut
Forum Roportal
gyoboss

windows 7

Postări Recomandate

deci acum cateva zile miam bagat windows 7 si am multe probleme... cum ar fi D-tools nu merge instalat.... la fifa 09 jucatorii mi sa vad ca niste balerine...... placa video e de 512 si acum a facuto de 1256 (un lucru bun) nush de ce.....nu pot sa dechid orice program.....apoi la resurse nu ma priceb cat ia dar am 2GB ram , dual core 2.2 , astept vreo sugestie sa pot rezolva aceste probleme:D:D:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am windows 7 si am blewtooh blueetoth .. am instalat driverul tot....si cand dau click pe bila aia galblena sa caute devices dispozitive imi spune :"'please insert vlue tooh bluetooth device...........????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Windows 7 e in stadiu beta, adica nu e finalizat. Daca nu te pricepi foarte bine la calculator / Windows, nu iti recomand sa il folosesti.

 

Unele din probleme sunt legate de compatibilitate. Driverele / programele pe care incerci sa le instalezi... scrie undeva ca ar fi compatibile cu Windows 7 ?

 

Placa video o recunoaste ca fiind de 1256 dar NU ARE CUM sa o faca Windows-ul sa fie de atata.

 

In ce sens nu poti sa deschizi orice program ? S-au instalat corect ? Versiuni de XP, Vista sau Windows 7 ?

 

Ca sa rezolvi o problema, de multe ori trebuie sa te gandesti daca intr-adevar aveai motive sa intrii in situatia respectiva.

 

Recomandare :

Invata cum se scrie cuvantul asta : bluetooth . Spre binele tau, sper ca nu scrii anumite cuvinte "ca pe mess".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gyoboss, pentru ca Daemon Tools sa-ti mearga instalat, cauta ultima versiune 4304 lite, care are inclus in el SPTD v1.58.

Iti va merge garantat, mie cel putin mi-a mers fara probleme.

 

Despre celelalte probleme cu, si anume care, te confrunti, intradevar poate fi vorba si de lipsa compatibilitatii cu W7, ori drivere nepotrivite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×