Sari la conținut
Forum Roportal
bebe15tm

upgrade

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt cam noob in chestii dinastea deci nu radeti de mine :P ::am cumparat o placa de baza Gigabyte P35-DQ6 cu 2 sloturi video si mam hotarat sami iau placa video XFX GeForce 9800GTX+ 512MB DDR3 : in primul rand vreau sa stiu ce procesor miar trebui ceva bun pt gaming si daca ati putea sami spundeti si mie ce este chestia aia cu SLI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Procesor... pai pentru jocuri cu cat mai puternic, cu atat mai bun.

 

In mare SLI e tehnologia prin care poti conecta doua placi video care sa lucreze separat sau impreuna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Procesor... pai pentru jocuri cu cat mai puternic, cu atat mai bun.

 

In mare SLI e tehnologia prin care poti conecta doua placi video care sa lucreze separat sau impreuna.

pai si ce miai recomanda ??? ca eu aia am intrebat ... si daca ai putea sami spui cum pot sa fac SLI si daca pot cu placi diferite sau merge doar cu aceleasi placi

Editat de bebe15tm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna sunt mai nou pe aici si am si eu o nelamurire dak ma poate ajuta cineva vreau sami iau o placa video ceva pe 256 de biti si vreau sa stiu dak e ok sursa pe care o am:atx 450w (atat stiu) momentan detin o nvidia palit 9500gt ddr2 1gb,128 biti procu il am d 5400 pe 2,7ghz dual core cred k e destul d ok procu.bugetu meu pt placa video ar fi pana in 500 ron ce sfat mi-ati da sami schimb sursa/so las asa?si d care placa video sa-mi iau? plz daca stiti careva as ramane recunoscator:)

post-288337-1272896459_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×