Sari la conținut
Forum Roportal
milky_girl

Ea 37, el 27

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da, m-am indragostit de un tip de 27 ani ( eu-37 ). De fapt, nu vroiam decat o imbratisare nevinovata, ceva sa-mi linisteasca sufletul amarat de problemele din casnicie. Am rezistat doi ani si nu i-am spus nimic, pana intr-o zi cand pur si simplu a simtit ce-mi doresc, m-a luat in brate, m-a strans tare.......si atat. Credeam ca odata cu asta se va sfarsi chinul la care m-am supus atata timp si-mi trece "nebunia". Dar uite ca n-a fost asa.

Vroiam sa aflu parerea baietilor, e chiar asa greu sa faci o femeie fericita, doar cu o imbratisare, fara sex? E chiar asa mare pierderea de vreme ? Mai ales ca eu n-am parte de asa ceva "acasa"...........si totusi simt nevoia.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E chiar asa mare pierderea de vreme ?

Fara false menajamente :P altfel ar fi fost cu o fata de 20 ani (aproape jumatatea varstei tale), dar vestea buna este ca o sa-ti treaca !

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

altfel ar fi fost cu o fata de 20 ani (aproape jumatatea varstei tale). Vestea buna este ca o sa-ti treaca !

 

Ce nasol!....mi-a mai trecut o data si m-a apucat iar........sper si eu sa-mi treaca, dar totusi ce sa inteleg ? tipele de varsta mea nu mai au dreptul sa "viseze", sa fie fericite ? ce trebuie sa fac ? sa astept pensia ?

Numai ca din cate vad, el nu-si face prietene si nu inteleg de ce.....ca arata super....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne-ai mai cerut o data parerea? A mai fost un topic exact cu aceeasi problema. Tot cu strans in brate, cu alea alea.

Hm?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa iti treaca ce? Pofta de imbratisari? Doar atat?

pai n-am avut parte de asa ceva si poate d`aia simt nevoia.........

 

Nu ne-ai mai cerut o data parerea? A mai fost un topic exact cu aceeasi problema. Tot cu strans in brate, cu alea alea.

Hm?

nu....ia sa caut mai bine topicul.....sa-l citesc, poate am ceva de invatat de acolo.........ce-au mai patit si altii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P)) daca-l gasesti, pune un link aici, ca l-am cautat si eu si nu am dat de el

M-as mira sa il gasesti tu, care esti noua. :lol2:

Hai lasa vrajeala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai n-am avut parte de asa ceva si poate d`aia simt nevoia.........

Parerea mea este ca te amagesti degeaba.

Trebuie sa te hotarasti ce vrei si sa vezi clar care este situatia ta.Nu se poate merge si in caruta si pe jos in acelasi timp.Nu putem lua doar ce ne place dintr-o situatie pentru ca ne amagim nu doar pe noi, ci si pe cei din jurul nostru si provocam durere aiurea.

Vorbeste cu el si vezi ce isi doreste si analizeaza ce iti doresti si tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E de retinut ca femeile in jurul varstei de 35 de ani isi doresc sa fie luate in brate de pustani. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×