Sari la conținut
Forum Roportal
bobbycvi

Baia Mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Rodi, am acasă o listă cu magazinele care vor fi

dacă te interesează mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rodi, am acasă o listă cu magazinele care vor fi

dacă te interesează mult

 

Pe mine nu ma intereseaza.

Dar tu poti verifica. Daca e si pravalia aia printre ele, zic ca acolo ai ce vedea in materie de echipamente sportive.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baia Mare e cel mai frumos oras din Transilvania. In el ai ce face si iarna (partii de schi, patinuar etc.) si vara (apa, iojib, munti unde poti iesi la iarba verde etc.). Niciodata nu te plictisesti. Nu e ca si Clujul, ca atunci cand pleaca studentii orasul e mort. Si cei care au facut mallul asta au dat lovitura. Tot Satu Mare, tara oasului, zalaul etc. vor veni la el. Important e sa aibe multe zone de divertisment si sa fie la un pret acceptabil. Si din cate am auzit, la clubul copiilor din mall deja s-au facut rezervari pe o luna intreaga dupa deschiderea mallului. Plus zona de food court va fi plina mai ales dupamasa. Si KFC-ul nu va veni de inceput in mall, pentru ca nu s-au inteles la suma trebuiau sa o plateasca ca taxa pentru deschiderea mallului. Dar vor veni sigur incepand din luna mai a anului viitor. Asta stiu de la directorul KFC pe judetul Cluj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Baia Mare e cel mai frumos oras din Transilvania. In el ai ce face si iarna (partii de schi, patinuar etc.) si vara (apa, iojib, munti unde poti iesi la iarba verde etc.)

Iojib e in judetul Satu Mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

avem şi noi mall de ieri - mare tam-tam prin oraş

nu mă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×