Sari la conținut
Forum Roportal
bobbycvi

Baia Mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pffffff...nush...

Io credeam ca unul singur e cah.

Un amic se plangea ca venim la capitala sa le luam femeile si slujbele. Le-am lasat si femeile si slujbele. Le iau doar banii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine nu cunoaste orasul Baia Mare nu stie ce pierde. De multe ori le spuneam colegilor mei ce bine este sa te trezesti dimineata si sa privesti muntii, sa poti sa te aventurezi in munti uitand pentru cateva ore ca esti om si sa te simti liber si salbatic. Mai tarziu, cand au venit in oras, mi-au spus ca este orasul care le-a ramas cel mai bine in minte.

Vreti sa stiti mai multe despre el? Eu scriu o lucrare despre acest minunat oras, cu avantul pe care l-a luat in ultimii ani si cu oamenii care-l respecta. Poate o voi lansa-o undeva, pe net, ca sa cunoasca toata lumea ceea ce iubesc eu: Baia Mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dacuuuuuuuuum!!!! se gasesteeeeeeeeeeee :flowers: :tease: numai sa viiiiiii 8) 8) ;) :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toate bune si frumoase insa site-urile maramures si baia mare sunt invadate de specificul locului.Tot felul de cretini isi posteaza in 200 de locuri unul dupa altul mesajele fie pentru a vinde ceva fie pentru a promova o "afacere" ca ti-e si scarba.Am fost recent pe aici(siteuri)si peste tot,electro,calculatoare etc un cretin vindea un apartament asa si asa.Iti vine sa renunti la internet.Chiar si cele ale prefecturii sunt facute de ne profesionisti poate un multinet sau ceva.Localnicii stiu despre ce vorbesc.Care pluseaza mai mult in buzunarul celui pus sa decida isi poate etala stangacia si lipsa totala de imaginatie.Locuri frumoase chiar minunate.Pacat ca sunt populate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salutare!!!

Nu prea sthiu ce sa va zic.Vroiam doar sa va salut si sa va spun ca si eu sunt din zona si iubesc Baia Mare.Am mai fost prin tara dar ca la noi........la nimeni :think:

post-44425-1152957277_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×