Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

E furtuna, sunt stresata!

Postări Recomandate

ATENTIE :!:  

"sa-a descoperit un nou fenomen meteorologic. FURTUNA IN OFF-TOPIC."

 

este destul de periculoasa, agita si amesteca cuvinte,mesaje si topice(topicuri???). partea proasta este ca in timpul acestori furtuni se creaza fulgere anti mate.  

SFAT 1. nu scoateti pisicile negre in timpul acestor furtuni, in cazul in care mai aveti nevoie de ele.

SFAT 2. ascundeti pisicile negre sub pat.

:twisted:  :twisted:  :twisted:

 

LASA CA TE INTORCI TU DE LA MARE, dorinand!!

Ti-am mai scris deja ca merg la ascutit ghearele intre timp, la salonul de fumusete pentru pisici?? si mai ales la cursuri de autoaparare si de atac :twisted:

 

am revenit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ciao, dorinand! Acuma nu e furtuna si nu sunt momentan stresata, dar mani-gheara-chiura tot mi-am facut-o :)

 

Si, cum a fost la mare? Vremea nemaipomenit de buna? Esti bronzat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ciao, dorinand! Acuma nu e furtuna si nu sunt momentan stresata, dar mani-gheara-chiura tot mi-am facut-o :)

 

Si, cum a fost la mare? Vremea nemaipomenit de buna? Esti bronzat?

 

Pisico, stii care sint cuvintele cheie din ceea ce ai spus? "Acuma" si "momentan". :razz:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pisico, stii care sint cuvintele cheie din ceea ce ai spus? "Acuma" si "momentan".  :razz:

 

Pai, dan-marius, vezi ca e valabila si pentru tine mani-ghiara-chiura daca enervezi pisica ::): ::oops::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pisico, stii care sint cuvintele cheie din ceea ce ai spus? "Acuma" si "momentan".  :razz:

 

Pai, dan-marius, vezi ca e valabila si pentru tine mani-ghiara-chiura daca enervezi pisica ::): ::oops::

 

Cind si unde? ](*,) ::oops:: :razz:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cind si unde?    ](*,)  ::):  :razz:

 

 

Ce, Dane, ai nevoie de adresa unui salon bun de infrumusetare - pentru manichiura adica?? Adresa din Oradea a salonului ti-o pot da, data nu o pot stabili singura - iti faci si tu o programare si vezi dupa aia :oops: ::oops::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cind si unde?    ](*,)  ::):  :razz:

 

 

Ce, Dane, ai nevoie de adresa unui salon bun de infrumusetare - pentru manichiura adica?? Adresa din Oradea a salonului ti-o pot da, data nu o pot stabili singura - iti faci si tu o programare si vezi dupa aia :oops: ::oops::

 

Multumesc, dar prefer sa imi ingrijesc singur ghearele si coltii... :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×