Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

E furtuna, sunt stresata!

Postări Recomandate

Daca totusi a avut cienva ideea asta bestiala cu off-topic, spuenti-mi si mie, va rog, cum sa fac sa nu fiu stresata cand e furtuna!

 

OOPS! ACUM e furtuna! :winca:

 

Nu e nimeni pe forum???

 

Please :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iati ceva de rontait :() pe bune acum...sau eu stiu...fi atenta...

iti iei o hartie coala A4 :pee o impaturesti in doua, o rupi... dupa aceea ai 2 foi...lafel faci si cu noile foi...si tot asa... si o sa uiti de furtuna in no time :)))) asa fac eu cand sunt nervos...si culmea...imi mai vin si idei cand fac chestia asta... si chiar idei geniale.. :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iati ceva de rontait :() pe bune acum...sau eu stiu...fi atenta...

iti iei o hartie coala A4 :pee o impaturesti in doua, o rupi... dupa aceea ai 2 foi...lafel faci si cu noile foi...si tot asa... si o sa uiti de furtuna in no time :)))) asa fac eu cand sunt nervos...si culmea...imi mai vin si idei cand fac chestia asta... si chiar idei geniale.. :pee

 

 

YUPI! AM APLICAT METODA SI FUNCTIONEAZA!

Ferfenita le-am facut! Folie, adica!

 

Si intre timp trece si furtuna. MII DE MULtUMIRI! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca totusi a avut cienva ideea asta bestiala cu off-topic, spuenti-mi si mie, va rog, cum sa fac sa nu fiu stresata cand e furtuna!

 

OOPS! ACUM e furtuna! :winca:  

 

Nu e nimeni pe forum???

 

Please :(

 

... iti trebuie un "stapan" (sau un vrajitor) la care sa stai in "brate" si sa te "mangaie". (relatie tipica satapan - pisica) ... ::(: ::(: ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... iti trebuie un "stapan" (sau un vrajitor) la care sa stai in "brate" si sa te "mangaie". (relatie tipica satapan - pisica) ...   ::(:  ::(:  ::(:

 

gura pacatosului adevar graieste :!: :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mdeh, numai ca stapanul era plecat la munca, iar vrajitorul era ocupat cu vrajile ::(: ::(:

 

Si eu deci tot singura eram.

 

Dar stiti ceva, ideea lui M4trix2003 functioneaza, si am folosit numai hartie reciclata, pentru a fi si ecologica :()) Pe mustatile si blana mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place furtuna...stau si o admir. Mai ales fulgerele, sa fie liniste si sa nu se auda nimic altceva... si nu stiu la care geam sa fug ca sa vad cat mai mult din spectacolul naturii...

Ce sa zic...nasol de voi daca nu va place :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca totusi a avut cienva ideea asta bestiala cu off-topic, spuenti-mi si mie, va rog, cum sa fac sa nu fiu stresata cand e furtuna!

 

OOPS! ACUM e furtuna! :winca:  

 

Nu e nimeni pe forum???

 

Please :(

 

As avea eu o idee, dar implica doua persoane... :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×