Sari la conținut
Forum Roportal
marisa

Mersul dosarului

Postări Recomandate

Pentru cei care asteapta raspunsul la dosar am citeva vesti. Din pacate deloc placute sau incurajatoare.

In primul rind trebuie sa precizez ca este vorba despre dosarele depuse la Casa OPSNAJ din Bucuresti. Eu l-am depus acum trei saptamini. Astazi am sunat sa vad ce se intimpla. Am aflat ca dosarele pleaca la comisie din doua in doua saptamini in serii de cite 25. Ultima serie a plecat pe 14 octombrie. S-a ajuns la numarul 50. Din pacate dosarul meu nu va intra nici in urmatoarea serie. Mai grav este ca din 15 iulie si pina acum nu s-a primit inca nici un raspuns la vreun dosar.

Nu ne ramina decit sa asteptam cu incredere in birocratia noastra cea de toate zilele ;)

Marisa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara

 

Eu am depus dosarul la CASMB inca din 5.09.2005 si pina acum nu am primit nici un raspuns favorabil, mi se spune sa revin cu un tel. din doua in doua saptamini ca inca nu au inceput as dea drumul la dosare.

Se pare ca si la CASMB este aceasi situatie, iar cind o sa dea drumul la dosare nu mai au fonduri, este o mizerie ce se intimpla cu toate ca platim CAS si multe alte taxe si imp.

 

Cu stima GNRS

 

PS poate ne mai informeaza si altii cum stau cu dosarele depuse si ce se mai intimpla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×