Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Yahoo + Msn

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Group hug! Friends on Yahoo! and MSN can soon share instant messages.

 

For instant messaging fans, this rates right up there with the Berlin Wall.

 

Working hand-in-hand with our friends at MSN, we're hammering out a solution to connect our two thriving global IM communities.

 

Which means soon (we're thinking the first half of 2006), friends on Yahoo! Messenger with Voice and MSN Messenger can see when friends are online, share IMs and emoticons, easily add new contacts from either service to their Messenger Lists, and more.

 

You've been asking for it.

And now we're delivering the world's largest IM community. It's a wonderful bridge that makes staying in touch easier and more enjoyable for everyone. Hope you can join us.

 

http://messenger.yahoo.com/partners_msn.php

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca e o idee excelenta. Desigur, pentru cei de la Yahoo si MSN e o mutare extrem de importanta din punct de vedere financiar, dar daca utilizatorul are de castigat de pe urma ei...de ce nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baietii nu vreau sa alarmez insa aveti grija ca circula un virus pe net ce arata exact ca pag de logare pe mail insa dk te uiti sus nu scrie yahoo ca de obicei ci tristania.go.ro, link pe care de altfel il puteti primi si pe mess.......iar drept urmare vei ramane fara parola de mail.

Si ica o chestie interesanta e faptul ca dk intrii de pe google direct pe tristania te trimite la un forum ce este o copie fidela a roportalului. Eu nu am putut sa contactez administratorul referitor la aceasta problema insa sper sa reusiti voi ceva mai mult.

noroc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Which means soon (we're thinking the first half of 2006), friends on Yahoo! Messenger with Voice and MSN Messenger can see when friends are online, share IMs and emoticons, easily add new contacts from either service to their Messenger Lists, and more.

 

Iata ca a trecut si prima jumatate a anului 2006 si nu am auzit nimic :spiteful:

Eu chiar sunt curios cand, ce, cum, unde si mai ale de ce :spiteful:

 

Referitor la pagina fantoma care te lasa fara parola... inca o dovada ca majoritatea oamenilor isi folosesc abilitatile in mod distructiv...nu ca ar fi nevoie de un geniu sa faci o astfel de pagina...dar totusi ceva cunostiine trebuie sa ai. Multumim de prevenire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp site-ul tristania.go.ro a disparut de pe serverele home.ro , iar mutarea yahoo+msn se lasa, intr-adevar, asteptata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×