Sari la conținut
Forum Roportal
talina1278

reclama connex

Postări Recomandate

din cate am auzit...e o trupa de prin Suedia...asa e vorba prin CLuj....nu-sa sigura 100%...numai 30%... :dee incerc sa ma informez de pe net....incerc.... :-ca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu pana la urma daca stie cineva...cum sa caeama melodia din ultima reclama de la eilte??? aia cu "you are callin me a fool cause i'de do anything for you.." plzz....v-as fi ff recunoscatoare daca m-ati ajuta ca melodia ii super marpha!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu stie nimeni??? :) Chiar o caut de mult....

Era mai demult o reclama nu mai stiu la ce cu un baietel care scria pe o masina murdara "spala--ma". Si pe urma venea un tip si il uda cu furtunul. Va rog, daca stiti care e melodia, sa-mi spune-ti si mie. Cred ca era ceva spaniola... Please Please Please! [-o<

Mersi mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e vorba despre melodia din reclama cu tipii aia 2 care se alearge prin casa si apoi ajung afara in curte.......sau daca nu din aia cu tipul care face curat,spala,face de mancare ....si de fapt distruge casa.......pls daca o are cineva sa mi-o trimita pe mail la bluevanw@yahoo.com sau macar cum se caeama........10q very much :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate mi-amintesc eu, reclama era sub titulatura connex,asa ca incearca sa gasesti melodiile astea,nu stiu exact care este..

Connex - Beautiful South - Good as Gold

Connex - Fc caahuna - Hayling

Connex - Hird feat. Yucaimi Nagano - caeep You caimi

Connex - Muse - Origin of Simmetry (Feeling Good)

Connex - NSca feat A. Andreescu - De Mii de Ori

Connex - Dub Pistols - Official Chemical

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×