Sari la conținut
Forum Roportal
kataramas

Ambasadorul de Floriana Juncan

Postări Recomandate

eu am citit-o, acum multi ani. ce sa-ti spun? interesanta cartea, dar e clar ca floriana e o oportunista. eu am inteles ca marea ei iubire a fost de fapt virgil magureanu. :doh:

dar de atunci au trecut ceva ani, cum am spus, a fost "prin peisaj" si gigi kent(pacat ca nu i-a dedicat si lui o carte :salut: )si poate alta e ierarhia iubirilor. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, cum se poate intra in posesia ei?

tinanad cont ca nu se mai gaseste in librarii

 

 

ai incercat sa o cauti pe internet?sunt si biblioteci online..poate o gasesti :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am citit-o,dar avand in vedere talentul Florianei Jucan cred ca e misto..Are talent tipa,nu gluma!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cartea.....de exceptie...

o poveste cutremuratoatre

si daca cineva o are sau stie unde-o pot gasi.....

O VREAU

imi lipseste cartea asta

povestea.....

iubirea.....

doar cine n-a iubit nu stie cum e cartea asta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am citit cartea si e super.de gasit in librarii nu se gaseste,eu am cautat-o anul trecut pentru a o face cadou unei colege si n-am gasit-o niciunde, nici pe internet nici in librarii. Dar pentru Floriana Jucan toata stima! Pentru ca vroiam cu oricepret sa-i facem acea bucuriei colegei i-am scris un mail chiar Florianei si de la ea am primit cartea si mai mult,stiind ca este pt ziua de nastere a colegei i-a trimis flori! Am ramas toti socati( cea mai socata a fost chiar sarbatorita careia ii vena greu sa creada ca este adevarat si credea ca este o farsa )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×