Sari la conținut
Forum Roportal
kos_funny

Coltul celor infideli

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Haideti sa vedem cat de sinceri suntem si poate cei afectati de infidelitatea partenerilor vor sti cum sa procedeze pe viitor.

 

Eu unul, recunosc ca mi-am inselat si sigur imi voi insela partenera. Am o relatie de aproape 3 ani, e super ok fata, chiar o iubesc, nu cred ca as putea trai fara ea, dar din cand in cand mai simt nevoia unei mici partide de vanatoare. Si cum nu ducem lipsa de "gaste" nu vad de ce nu as trece la atac.

PS:

indiferent ce fac, iubita nu mi-o neglijez !

 

 

Astept si destainuiri din partea sexului feminin, ca de, nu doar barbatii inseala!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit. Intr-un topik chiar am sustinut cu tarie ca barbatii inseala, dar isi iubesc jumatatea. Suna rezonabil. Marturia ta o sustine pe a mea, a ta cantarind mai mult pentru ca esti cel in cauza. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haideti sa vedem cat de sinceri suntem si poate cei afectati de infidelitatea partenerilor vor sti cum sa procedeze pe viitor.

 

Eu unul, recunosc ca mi-am inselat si sigur imi voi insela partenera. Am o relatie de aproape 3 ani, e super ok fata, chiar o iubesc, nu cred ca as putea trai fara ea, dar din cand in cand mai simt nevoia unei mici partide de vanatoare. Si cum nu ducem lipsa de "gaste" nu vad de ce nu as trece la atac.

PS:

indiferent ce fac, iubita nu mi-o neglijez !

 

 

Astept si destainuiri din partea sexului feminin, ca de, nu doar barbatii inseala!

iti convine sa procedeze exact la fel ca tine? ca sa fiti fair play?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce nu stii nu te afecteaza! Poate o face si ea dar e isteata!

eu nu te-am intrebat cum e, ci daca iti convine sa stii ca si ea gandeste si procedeaza exact la fel.

ca fii sigur ca , in majoritatea cazurilor, cam asa e, faptic.

 

te simti bine in postura asta? just asking.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haideti sa vedem cat de sinceri suntem...

Si cum nu ducem lipsa de "gaste" nu vad de ce nu as trece la atac.

 

Nu e despre tine topicul, dar... Ca sa inteleg si eu... Tu cand inseli, nu ii spui "gastei" ca ai prietena, presupun. De unde tragi concluzia ca e "gasca"? Daca ar fi lucrurile clare intre voi, ori ar accepta situatia ca atare, ori te-ar refuza. (daca e o femeie cat de cat inteligenta) Ce anume o face gasca? Ca sa inteleg ce fel de femei sunt tinta celor care isi iubesc partenera si insala. (eu asta nu pot s-o inteleg)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×