Sari la conținut
Forum Roportal
Danutzu_Ninutza

Ninutza

Postări Recomandate

Stati putin? cine sunteti voi sa ma judecati pe mine in ultimul hal? .. care e faza daca am zis "caserita' si nu "casiera" .. imi pare bine ca vedetzi defectele altora si nu ale voastre! am pus pur si simplu o intrebare daca e bine sa mergi la solar in timpul sarcinii ..numai asa de curioasa ..pentru ca am avut niste discutii pe teme de genul acesta cu niste prietene ... iar unele au spus ca nu e nici o problema daca mergi la solar, altele au spus ca nu e bine .. asa ca m-am gandit sa aud si parerile voastre ...care au fost din pacat ..catastrofe ..la adresa mea ...cica vine vara si vreau sa fiu cu burtica bronzata sau mai stiu eu ce ... eu am cerut sfaturile voastre .. (multumesc celor care chiar m-au ajutat sa imi deschid ochii) si multi dintre voi ati facut haz de necaz .... stati linistit ca o sa am grija de copil .. ca doar de aia l-am si pastrat ... si voi face tot posibilul sa aiba o viata decenta. Si am primit postul de "casiera" ... salar de 800ron + bonuri de masa .. care pentru mine este un inceput .. si m-au acceptat si gravida .. ca le-am spus ca sunt ....

 

Cand cineva va cere ajutorul ... un sfat .. incercati sa il da-ti din suflet si nu judecati .. ca nu vi-a cerut nimeni o perere referitoare la ceea ce sunt .. ci un mic sfat .. atat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru noul job si pentru noul start in viata. E bine ca ai inceput totul curat, pe fata, fara sa ascunzi sarcina fata de angajator. Acum urmeaza sa iti gasesti un medic ginecolog care sa iti urmareasca sarcina. Daca mai ai intrebari mai scrie-ne, poate te vom putea ajuta.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×