Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aici as vrea sa va postati intamplari de-ale voastre. Triste, vesele, amuzante, oricum vreti. Trebuie sa aiba un titlu si sa va scrieti numele complet la final. De ce? Pentru ca as vrea sa scriu o carte. Despre ce? Cartea va cuprinde intamplari neobisnuite ale unor oameni simpli. Daca sunteti de acord ca intamplarea vostra sa fie una din povesti(din cartea care mi-ar placea sa se vanda bine intr-una din zile), scrieti la final: "Sunt de acord ca povestea mea sa apara in carte".

 

Multumesc mult!! (w00t) :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica tu ai o idee despre ce vrei sa scrii in carte dar nu ai nici o idee cum sa o faci decat prin furtul de idei... (w00t) la ce mai scrii atunci ?? daca esti vreun adevarat atunci trebuie sa iti folosesti imaginatia, dar daca vrei doar sa scrii niste almanahe* si sa bagi niste poze de pe gugle, sunt sigur ca gasesti ce cauti in diverse bloguri unde mai isi varsa lumea povestile vietii.

 

daca vrei sa fii original, iesi afara din casa si incepe sa observi :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sfat. :crazy: . Oricum, am cateva povesti si de o carte m-am apucat. Nu stiu insa cand voi avea timp sa o termin.

Asa ca voi spune altfel: aici va puteti posta povesti de viata triste, vesele, amuzante, cum vreti.

 

Astept cat mai mult intamplari!!

Editat de TomitZa09

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica tu ai o idee despre ce vrei sa scrii in carte dar nu ai nici o idee cum sa o faci decat prin furtul de idei... :flowers: la ce mai scrii atunci ?? daca esti vreun adevarat atunci trebuie sa iti folosesti imaginatia, dar daca vrei doar sa scrii niste almanahe* si sa bagi niste poze de pe gugle, sunt sigur ca gasesti ce cauti in diverse bloguri unde mai isi varsa lumea povestile vietii.

 

daca vrei sa fii original, iesi afara din casa si incepe sa observi :spiteful:

Carcotasule :roll: .. face si el ca si Alacsandri sau alti mari ai nosti, culegand *doine* din popor 8)

 

Aici as vrea sa va postati intamplari de-ale voastre. Triste, vesele, amuzante, oricum vreti. Trebuie sa aiba un titlu si sa va scrieti numele complet la final. De ce? Pentru ca as vrea sa scriu o carte. Despre ce? Cartea va cuprinde intamplari neobisnuite ale unor oameni simpli. Daca sunteti de acord ca intamplarea vostra sa fie una din povesti(din cartea care mi-ar placea sa se vanda bine intr-una din zile), scrieti la final: "Sunt de acord ca povestea mea sa apara in carte".

 

Multumesc mult!! :o: :yes:

esti pe un forum unde fiecare se camufleaza dupa un nick .. daca totusi o sa ai norocul ca 1 din 100 sa iti dea raspuns cererii, ar fi bine sa ceri datele personale complete prin intermediul PM ului ;):roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau poate niste amanunte picante din anumite povesti... aia ar fi cartea care mi-am dorit dintotdeauna sa o citesc. sa faci o combinatie de poveste din subiectele lui sandra brown, stephen king si seth macfarlane ( romanta, horror si comedie )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau poate niste amanunte picante din anumite povesti... aia ar fi cartea care mi-am dorit dintotdeauna sa o citesc. sa faci o combinatie de poveste din subiectele lui sandra brown, stephen king si seth macfarlane ( romanta, horror si comedie )

pacat ca atunci nu ai avea de unde sa stii ce e real si ce e vis , ca la imaginatia unoraaaa ajungem sa facem un fel de cover dupa 'Peripetiile baronului Munchausen'. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×