Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu cobi catre Barcelona

 

 

Departe de mine gandul. Dar,dupa cum vezi,declinul Barcei deja se zareste,iar egalul cu Valencia nu-i decat inceputul sfarsitului. :o: Mai ales ca urmeaza sa intalneasca pe Chelsea in semi-finala C.L.

 

Mda. Viitorul nu suna deloc bine. Am un feeling in privinta asta. :D :doh:

 

 

ca acus iti fac un farmec si te-o paste vreo napasta. 8)

 

Vodoo ?

Editat de _Iskander_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oh shit au jucat deja? Cum de am pierdut meciul....? :roll: Unde sa jucat?

 

 

Pe Camp Nou, cu aproape 100 000 de oameni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oh shit au jucat deja? Cum de am pierdut meciul....? :roll: Unde sa jucat?

 

Tu chiar nu ai ochii sa vezi?!!Vezi ca a scris saracul om desupra ta,tu unde te uiti cand citesti posturile??sau te uiti la post si te gandeste in alta parte??apropo esti fata nu stiu ce legatura ai putea sa ai tu cu fotbalul,oricum se si vede ca nu ai nicio legatura cu futbolul.Sper ca nu te-ai suparat pe mine pentru replica asta da??????hai nu te supara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu chiar nu ai ochii sa vezi?!!Vezi ca a scris saracul om desupra ta,tu unde te uiti cand citesti posturile??sau te uiti la post si te gandeste in alta parte??apropo esti fata nu stiu ce legatura ai putea sa ai tu cu fotbalul,oricum se si vede ca nu ai nicio legatura cu futbolul.Sper ca nu te-ai suparat pe mine pentru replica asta da??????hai nu te supara.

Mai Vegeta mamii.....in primul rand sunt femeie nu fata.....(mi-a trecut timpul)...in al doilea rand ia relaxeaza-te tu frumos ca s-ar putea sa faci vreun aneurism.

In alta ordine de idei,nu stiam ca fotbalul este un sport exclusiv al barbatilor iar sexul feminin nu pot fi fani.Mai departe....daca nu ai inteles sarcasmul si caterinca postarii mele anterioare,too bad for you.

Si ma lesi cu mentalitatea asta tipic romaneasca cum ca femeile habar nu au despre fotbal. Te pomenesti ca o fi vreun subiect de fizica quantica sau biologie moleculara. Gizas.:roll:

 

In incheiere: Pe ce sa ma supar? Pe tine? You think too much of yourself... :doh:...hai fuga la culcare ca ti-a trecut ora si-ti incuie mamica computerul.Ete sa gasit soimul patriei sa ma mustre el pe mine.:lol:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumos jocul de aseara in privinta paselor superbe, pacat ca nu s-a inscris la nicio poarta, doar Drogba era singur cu portarul si a ratat o ocazie cat caru' :roll: nui nimic poate in retur cu siguranta :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te pomenesti ca o fi vreun subiect de fizica quantica sau biologie moleculara. Gizas.:roll:

 

Sa sti ca,cu fizica ma ocup eu!!pe asta chiar ai nimerito :lol:

 

Eu nu ma pot supara pe dumneavoastra doamna pentru ca a-ti putea sa imi fiti mama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×