Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

Barometrul crizei de lichiditati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Propun tema pentru a analiza tendintele pe piata generate de criza dar si consecinte, oportunitati. Care sint afacerile care merg cel mai bine, care sunt cele mai nerecomandate dar si previziuni ale tendintelor si cursurilor valutare. Un prim exemplu: o oarecare crestere a pretului chiriilor in anumite zone. Ciudat nu>? pai da, pentru ca cine nu are bani de apartament sau casa va sta undeva. Chiar daca imobilul nu-i apartine. In fine, in urma unor discutii cu cineva de la o casa de schimb- mi-a spus ca pune pariu ca in luna august euro va fi tot in zona 4.2xx lei. Intrebare: va creste sau va scadea piata publicitatii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dacă nu sunt bani de cheltuit prin oraş, distracţia predilectă e statul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebare: va creste sau va scadea piata publicitatii?

Va creste :P:

 

Oricat de mare ar fi "criza" asta economica (de fapt ea nu exista, ci toti stau cu banii la ciorap) tot va fi cineva care sa-si faca reclama... si chiar foarte multa reclama. Toti vor dori sa isi vinda produsele... serviciile etc. si cum se poate face mai bine decat prin reclama? :stars:

(w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va creste :P:

 

Oricat de mare ar fi "criza" asta economica (de fapt ea nu exista, ci toti stau cu banii la ciorap) tot va fi cineva care sa-si faca reclama... si chiar foarte multa reclama. Toti vor dori sa isi vinda produsele... serviciile etc. si cum se poate face mai bine decat prin reclama? :stars:

(w00t)

imi place Spider, imi dai o veste buna!!!!!!!

 

dacă nu sunt bani de cheltuit prin oraş, distracţia predilectă e statul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×